Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/21)
1 790 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize a DPH
ID nemovitosti:541
Celková plocha:115 m2
Užitná plocha:115 m2
Datum vložení:9. března 2018
Datum aktualizace:4. dubna 2018
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Rozestavěný poloroubený rodinný dům 5+1 na klidném, slunném místě v zastavěné části města Rumburk. Výjimečná nabídka rozestavěného poloroubeného domu k trvalému bydlení. Dřevěná část je z masivního dřeva odborně vedenou specializovanou firmou. Zděná část je cihlová z Porothermu. Dispozicemi dům odpovídá 5+1. Jedná se o hrubou zastřešenou stavbu. K domu je kompletní projektová dokumentace k dispozici v naší kanceláři. Dřevěnou část má pod odborným dohledem firma Roubal - specialista na roubené domy. Pozemek (688 m2) je slunný dobře dostupný z místní komunikace mezi domy. Na pozemku je vystavěna vrtaná studna s kvalitní vodou a veškerou dokumentací. I zde Vám najdeme nejvýhodnější hypotéku na nákup i dokončení stavby. Informujte se včas u našeho makléře.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
541
Celková plocha
115m2
Užitná plocha
115m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Šmejc Jaroslav
Mgr. Šmejc Jaroslav
Zobrazit
kontakt
SKZ NORD, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde