Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/15)
Fotografie 1
3 650 000 Kč
ID nemovitosti:DM1516
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:400 m2
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:400 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zavedený motorest situovaný na hlavním tahu České Budějovice-Třebíč-Brno v obci Vladislav. Prostorná restaurace i s krbem navazuje na soukromé bydlení 2+kk. Byt má prostorný obývací pokoj, ložnici, koupelnu, WC a komoru. Restaurace nabízí 40 míst k sezení, je zde bar a zařízená kuchyň, sociální zařízení, sklad. Byt i restaurace se prodává s věškerým vybavením včetně kuchyně. Nemovitost má i vlastní garáž. K motorestu přináleží vlastní parkoviště 439 m2. Do půdní prostor je zavedená elektřina, voda i odpady a lze je použít pro půdní vestavbu. Celý objekt je vytápěn plynovým kotlem, v restauraci je možné využít i pěkný krb. Restaurace i byt byli v roce 2008 současnými majiteli kompletně zrekonstruovány. Na pozemku i vlastní studna.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
DM1516
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
400m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
400m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Vladimír Hájek
Ing. Vladimír Hájek
Zobrazit
kontakt
www.znojmoreality.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde