Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/19)
Fotografie 1
5 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: k jednání
ID nemovitosti:DM1423
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.000 m2
Užitná plocha:280 m2
Plocha pozemku:1.000 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme pěkný velký dům na pozemku cca 1000 m2 v Kuchařovicích. Dům je přízemní s obytným podkrovím s dvougaráží. V přízemí je vedle dvougaráže a technické místnosti jeden velký obytný prostor dělený pouze opticky na kuchyňský kout, jídelní prostor a obývací prostor, z kterého je vstup na zahradu. Koupelna v řízemí je se sprchovým koutem. V podkroví, do kterého vede dřevěné schodiště jsou tři ložnice, šatna, místnost na domácí práce a koupelna s vanou. Přízemí domu prošlo zásadní rekonstrukcí, byla vybudovaná nová kuchyňská linka, podlahové vytápění a dlažby. Velmi příjemný je pozemek. Prostorově a dispozičně se jedná o velmi zdařilý dům v klidné ulici se západním sluncem v oknech obytných prostor.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
DM1423
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1000m2
Užitná plocha
280m2
Plocha pozemku
1000m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Vladimír Hájek
Ing. Vladimír Hájek
Zobrazit
kontakt
www.znojmoreality.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde