Sousedé
(1/20)
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:213965
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:252 m2
Plocha pozemku:252 m2
Datum aktualizace:13. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům počástečných rekonstrukcích o vnitřní dispozici 2+1 v obci Kanice u Domažlic. Jedná se o přízemní, zčásti podsklepený objekt s půdním prostorem vhodným pro vestavbu dalších pokojů. V domě je k dispozici garáž na jeden automobil.
Tento objekt využívá studnu u pozemku. Dům je napojen na obecní hloubkovou kanalizaci. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem ( 120l ). V roce 2011 byla nově zhotovena elektroinstalace, voda vedená v plastu a nově vyřešeno vytápění.
Nabízený objekt se nachází na velmi pěkném a klidném místě a je vhodný jak pro trvalé bydlení tak i pro využití rekreační.
V obci je obecní úřad, hasiči, obchod, autobusová zastávka.
Veškerá další občanská vybavenost a dopravní obslužnost je v blízkých Domažlicích. Dům je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Studna kopaná
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
213965
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
252m2
Užitná plocha
252m2
Plocha pozemku
252m2
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Schläferová Romana
Schläferová Romana
Zobrazit
kontakt
Realitní makléři Plzeň plus s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé