Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Fotka 29
1 200 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu a odměny RK
ID nemovitosti:5292
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:336 m2
Užitná plocha:150 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabídka prodeje rodinného domu o velikosti 6+1 včetně hospodářských místností, zahrady a sklepa. Jedná se o dům v řadové zástavbě o zastavěné ploše 150 m2, složený ze tří částí nestejného stáří, nutná celková rekonstrukce. Dispozičně je však uspořádán velmi dobře, je zde také možnost dobudování krásného podkrovního bydlení nebo nadstavby domu na další patro.V první, původní části domu, stáří 70 let, zdivo kotovice, se nachází 3 pokoje s dřevěnnou podlahou a parketami, hospodářská místnost, půda a kotelna. Druhá část přístavby, stáří 40 let, zdivo pevné, se nachází 1 pokoj, podlaha beton, samostatná koupelna a samostatné wc, spíž. Ve třetí části domu, přístavba z ytong šedých se nachází 2 pokoje.K domu přiléhá svažitá zahrada 10% o výměře 186 m2, osázená ovocnými stromy s krásnými výhledy do okolní přírody. IS: elektro 380 a 220V, obecní vodovod, jímka s trativodem, plyn.Dům je připraven ke kompletní rekonstrukci. Popovice se rozkládají na ploše 860 ha v nadmořské výšce 263 m, na výrazném návrší, převyšující okolní terén cca o 70m. Popovice leží v mírně zvlněné krajině jihozápadního okraje Vizovických vrchů, na území Přírodního parku Prakšická vrchovina. Na katastru obce se nachází pěkný neregulovaný úsek koryta řeky Olšavy, chráněný jako přírodní památka Olšava. Do této řeky se vlévá potok Olšovec, v jehož údolí je několik rybníků. Prochází tudy Uherskohradišťská vinařská stezka a patří do mikroregionu Dolní Poolšaví. Leží ve Zlínském kraji, přibližně 10 km východně od Uherského Hradiště v malebné krajině Moravského Slovácka. V obci žije přibližně 1100 obyvatel. Prohlídka možná po domluvě s makléřem nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
5292
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
336m2
Užitná plocha
150m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Marta Šnajdarová
Marta Šnajdarová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde