Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
Fotka 4
740 000 Kč
ID nemovitosti:4966
Stav nemovitosti:Špatný
Celková plocha:270 m2
Užitná plocha:200 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:19. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme patrový rodinný dům 5+1 k rekonstrukci v centru obce Brumovice. Dům je situován v centru obce na hlavní ulici vedle bývalé restaurace Na kopečku. Dům je v původním stavu z 30-50 let a je určen k celkové rekonstrukci. V přízemí domu jsou 2 místnosti se samostatným vstupem z ulice a průjezdné návratí. Ve dvoře je další budova s kvelbeným sklepem. V patře jsou 3 pokoje, WC, kuchyně a koupelna. U domu jsou veškeré inženýrské sítě. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Způsob vytápění
Lokální - plynovéÚstřední - tuhá paliva
ID nemovitosti
4966
Stav objektu
Špatný
Celková plocha
270m2
Užitná plocha
200m2
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Šiška
Martin Šiška
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde