Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
Fotka 1
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:4964
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:1.216 m2
Užitná plocha:347 m2
Datum vložení:13. března 2018
Datum aktualizace:14. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvoupatrový, častečně podsklepený, rodinný dům s obytným podkroví a sedlovou. Nemovitost se nachází v obci Olšany u Prostějova, nedaloko Olomouce (cca 8km) a Prostějova (cca 9km) . Objekt je vytápěn plynem, ohřev TUV bojlerem. Okna jsou dřevěná. Dům je napojen na veřejnou el. přípojku, vodovodní přípojku, kanalizaci, a plynovod. Dispoziční řešení: V prvním nadzemním podlaží se nachází chodba se schodištěm, galerie, pokoj, sklady, garáž, 2x WC, prádelna. V druhém nadzemním podlaží se nachází chodba se schodišťěm, obývací prostor, jídelna, kuchyně, koupelna, WC a ložnice s šatnou. V obytném podkroví se nachází ložnice, koupelna a šatna. Objekt je ve výborné kondici a nadstandardně vybaven. Nemovitost lze v případě potřeby rozšířit. Součástí rodinného domu je velká garáž. Dopravní dostupnoust -> nájezd na dálnici Brno - Olomouc - Ostrava. Vice informací na www . rd-olsany . cz

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
4964
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
1216m2
Užitná plocha
347m2
Počet míst na parkovišti
10
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Josef Hutera
Josef Hutera
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi REALITY PRORADOST s.r.o., Lidická 3461/9B Břeclav, IČO: 29205042.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.