Sousedé
(1/25)
2 590 000 Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:18271
Stav nemovitosti:Špatný
Užitná plocha:117 m2
Plocha pozemku:5.624 m2
Datum aktualizace:21. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím k prodeji rodinný dům 4+1 s velkou zahradou v Kunovicích u Uherského Hradiště.

Dům leží v klidné části Kunovic ve slepé ulici, před domem teče řeka Olšava. Dispozičně se v domě nachází průjezd, chodba, čtyři pokoje, kuchyň, komora se sýpkou, koupelna a toaleta. Ve dvoře stojí garáž a hospodářské prostory. Za domem navazuje velká zahrada s mnoha ovocnými stromy. Dům je napojen na elektro, vodu, kanalizaci i plyn, pod domem je i studna na vodu. Vytápění je ústřední s kotlem na tuhá paliva či plynovým kotlem. Příjezd k domu je po asfaltové komunikaci. Další příjezd k domu a zahradě je možný ze zadní strany po polní zpevněné cestě.
Celková užitná plocha obytné části domu je 117 m2, zastavěná plocha včetně dvora je 364 m2, plocha všech parcel je celkem 5.624 m2. Uliční šířka parcely je 13,35 m.
Dům je určen buď k celkové rekonstrukci a využívat jeho původní zaměření, nebo je zde možnost postavit nový rodinný dům.

Město Kunovice je velmi oblíbeným a vyhledávaným místem k pohodovému bydlení. Leží v rovině, protéká jimi řeka Olšava a jsou propojeny s Uherským Hradištěm. Je zde veškerá občanská vybavenost. Před domem vede významná cyklostezka vedoucí do Ostrožské Nové Vsi k jezerům nebo na druhou stranu přes Uherské Hradiště kolem Baťova kanálu. V okolí je mnoho dalších významných rekreačních míst. Je odsud rovněž výborné dopravní spojení jak do Brna, do Zlína, tak i na Slovensko.

Ohledně prohlídek můžete volat makléři kdykoliv včetně víkendů.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
18271
Stav objektu
Špatný
Užitná plocha
117m2
Plocha pozemku
5624m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Ivo Velcer
Ing. Ivo Velcer
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2023 Sousedé