Sousedé
(1/8)
1 990 000 Kč
ID nemovitosti:17329
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:384 m2
Datum aktualizace:21. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej zděného rodinného domu s garáží, v centru obce Prusinovice. V přízemí jsou 4 místnosti, které je možné libovolně zrekonstruovat a určit novou dispozici. V patře jsou 2 místnosti a velkolepá půda vhodná k vestavbě dalších pokojů.
Veškeré hrubé práce jsou již hotové.
Na domě započala rozsáhlá rekonstrukce, jsou provedeny rozvody vody a odpadů, elektroinstalace, nové topení včetně plynového kotle a rozvody plynu, vnitřní omítky, plastová okna.
Dům je napojen na obecní vodovod i vlastní studnu. Dům disponuje garáží, která je průjezdná na dvorek. Zahrádka nabízí naprosté soukromí. V těsné blízkosti domu se nachází obchod s potravinami, školka, hospůdka, kadeřnictví.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
17329
Užitná plocha
110m2
Plocha pozemku
384m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Veronika Sovadinová
Veronika Sovadinová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé