Sousedé
(1/18)
3 900 000 Kč
ID nemovitosti:15604
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:721 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi zajímavý rodinný dům situovaný v obci Ústí, vzdálené 3 km od Vsetína.

Rodinný dům se nachází na rovinatém pozemku o celkové ploše 721 m2.

Přístup k domu a pozemku je možný ze dvou směrů. Z hlavní komunikace ( silnice I 57 ) nebo pohodlnějším způsobem, ze spojovací komunikace na východní straně pozemku.

Objekt rodinného domu je částečně podsklepený. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, dále je k dispozici vlastní studna na pozemku. Do domu je přivedena elektřina a v případě zájmu, je možno zřídit plynovou přípojku.

Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva s teplovodním rozvodem. Na průčelí domu byla instalována kvalitní okna s trojsklem.

Tento rodinný dům nabízí dostatek vnitřního prostoru a působí vzdušným, příjemným dojmem. Současná dispozice 3+1 může být pohodlně rozšířena o další místnosti buď v části podkroví domu nebo vybudováním přístavby směrem do prosluněné zahrady.

Zajímavá nabídka nemovitosti, jejíž historie sahá do poloviny dvacátých let minulého století a kterou doposud zdobí původní jedinečné architektonické prvky.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Rád Vám sdělím více informací a provedu Vás touto nemovitostí.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
15604
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
120m2
Plocha pozemku
721m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Radek Schneider
Ing. Radek Schneider
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé