Sousedé
(1/14)
7 900 000 Kč
ID nemovitosti:14004
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:210 m2
Plocha pozemku:314 m2
Datum aktualizace:9. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji řadový, ekonomicky úsporný rodinný dům postavený v rozšířeném centru města Uherský Brod, ulice Dolní Valy. Místo v centru umožňuje využít dům i k podnikání ( kavárna , kosmetický salon, prodejna..) . Na domě v. r. 2007 proběhla celková rekonstrukce včetně podřezání domu, svislých i vodorovných izolací, střechy, rozvodů všech IS, úprava dispozice, půdní vestavba, výměna oken atd. V současné době dům nabízí jednogenerační bydlení v bytové jednotce 5+1 o užitné ploše 210 m2. Topení je zajištěno tepelným čerpadlem nebo krbem na TP s výměníkem a průduchy do patra. Zdrojem teplé vody je elektrický bojler. Měsíční náklady jsou 6.000.- Kč. Internet zdarma. K domu náleží klenbový sklep s vinotékou, dále kaskádovitý dvůr s krytou letní kuchyní a menší zahrádkou. V domě naleznete 2x koupelnu, 2x WC, velkou šatnu, vybavenou kuchyň. Obytné pokoje v domě jsou řešeny samostatné, neprůchozí. Parkování je možné před domem. Ve městě plná občanská vybavenost. Koupí této rodinné vily si zajistíte radost z bydlení, soukromí, bezpečí a zvyšující se investiční hodnotu. Samozřejmostí také nákladově úsporné bydlení. Dům je volný po dohodě. Financování zajištěno.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
14004
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
210m2
Plocha pozemku
314m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Vaněčková
Lenka Vaněčková
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé