Sousedé
(1/20)
2 220 000 Kč
ID nemovitosti:10888
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:90 m2
Plocha pozemku:532 m2
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme dům na skvělé adrese, na ulici Novoveská. Dům se nachází v původním zachovalém stavu, lze jej obývat a užívat hned, vše je plně funkční. Zařízení domu je starší, poplatné generaci, která dům obývala. Dům je vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ a nároků, vše záleží na finančních možnostech a nárocích nového majitele. V přízemí se nachází vstupní veranda, chodba, spíž, menší úložný prostor pod schodištěm. V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj a kuchyň, zde je možno využít komínového průduchu k napojení krbových kamen. Z chodbičky za kuchyní se jde do koupeny s vanou, na WC a na druhou prosklenou verandu směřující do zahrady. Přes tuto verandu se dostaneme na zahradu, do dílny a do sklepa, kde se nachází technické zázemí domu (plynový kotel, bojler, přípojka vody). Po pohodlném dřevěném schodišti vystoupáme do patra domu kde jsou 2 prostorné pokoje, vstup na půdu a na terasu. Dům je cihlový, střešní krytina plechová, podlahy částečně dřevěné, část beton, v patře zachovalé parkety. Za domem se nachází hospodářská přístavba (kůlna, suché wc). Za přístavbami je dále užitková zahrada s několika ovocnými stromy. Dům má plechovou střešní krytinu, je napojen na elektřinu, vodovodní řad i plyn. Že nemáte dostatek vlastních prostředků? Nevadí. Garantujeme možnost zajistit financování za nejvýhodnějších současných úrokových podmínek na trhu s našim finančním partnerem . Pokud hledáte místo pro své bydlení poblíž centra města ze kterého chcete zbudovat svůj domov, pak mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
10888
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
90m2
Plocha pozemku
532m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdenka Zapletalová
Zdenka Zapletalová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé