Sousedé
(1/14)
15 000 000 Kč
ID nemovitosti:0149
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:459 m2
Plocha pozemku:4.500 m2
Datum vložení:21. dubna 2021
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej dvougenerační vilu se sklady, garážemi, která je možno ke koupí i samostatně. Samotný dům se skládá se dvou rodinných domů, které lze rozdělit na samostatné bytové domy. K domu jsou dále také zvlášť sklady, dílny, garáže a další tři bytové jednotky, které se nacházejí nad jedním z křídel skladů a jsou plně obsazeny nájemníky. Tyto bytečky o velikosti 2+1,1+1, 1+kk, ale jsou obydleny. Rozloha pozemku okolo domu činí cca 2632m2. Dům sám osobě je velice prostorný má k dispozici 4koupelny, 3kuchyně a dostatek pokojů. Je zde i výtah i bazén. Dům lze vnitřně změnit a dále využít jako domov s pečovatelskou službou jelikož má k dispozici výtah, taktéž je lze přestavět na bytové jednotky, ubytovací zařízení či jinak rozdělit. Záleží jen na Vaší fantazii a možnostech. Lze využít i jiné varianty koupě domu či dílen. Záleží již jen na Vás. Při Vážném zájmu jsme schopni jednat. Pro prohlídku domluvme termín.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
0149
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
459m2
Plocha pozemku
4500m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lucie Zajícová
Lucie Zajícová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé