Sousedé
(1/16)
Fotka 18
6 350 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:6242
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:367 m2
Užitná plocha:250 m2
Plocha pozemku:367 m2
Datum aktualizace:10. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dům se nachází v klidné lokalitě a zároveň v blízkosti centra. Dům z třicátých let 20. století prošel v osmdesátých letech částečnou rekonstrukcí a nyní je využíván jako rodinný. V přízemí nalezneme verandu a chodbu, ze které se dostaneme do obývacího pokoje a ložnice. V obývacím pokoji je velký krb s průduchy do místností v horním patře. Dále samostatná menší kuchyně s novou kuchyňskou linkou bez vestavných spotřebičů a menší spíž, vedle které se nachází koupelna. Na chodbě je samostatná toaleta a vstup do sklepa, do kterého je možné vstoupit i ze zahrady. Po schodišti se dostaneme do horního patra, kde je jedna samostatná a dvě průchozí ložnice, toaleta a vstup na malou terasu. Z patra je rovněž přístup na půdu bez možnosti půdní vestavby. Dům vytápěn plynovým kotlem, který se v tuto chvíli již nevyužívá, napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. K domu náleží menší zahrada s venkovním posezením, kůlna s dílnou. Dům je určen k celkové rekonstrukci, vhodný k bydlení i podnikání, vzhledem ke své poloze. Parkování je možné na pozemku i ve slepé ulici před domem.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDDálnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
6242
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
367m2
Užitná plocha
250m2
Plocha pozemku
367m2
Plocha terasy
6m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Karina Srbová
Karina Srbová
Zobrazit
kontakt
Ka - New Generation Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé