Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
Dům hlavní foto
2 090 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: cena včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:4981
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:958 m2
Užitná plocha:200 m2
Datum vložení:19. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu k celkové rekonstrukci v Liberci-Doubí. Cihlový rodinný dům, stáří více než 100 let, původně postavený jako menší usedlost s okolními polnostmi, se nyní nachází v zástavbě rodinných a bytových domů, v klidné části města Liberec, ve čtvrti Doubí. Obytná část má 2 podlaží, 2 bytové jednotky a nevyužitou půdu. Některé místnosti jsou po částečné rekonstrukci, ostatní včetně půdy je dlouhodobě neudržované. K domu náleží zděná přístavba s dřevěným patrem, dříve užívaná jako stáje a seník. Statika obvodových zdí přístavby je narušena, stav vnitřní dřevěné konstrukce a podlah na konci životnosti. Dům je částečně podsklepený (sklep 16 m2), má dřevěná okna, eternitovou nezateplenou střechu. Vytápění je nyní elektrické lokální. Dům je napojen na městské sítě (elektřina, voda, kanalizace), plyn je přiveden na hranici pozemku. Dům je situován na rovinatém pozemku, na slunném místě, s výhledem na Ještěd, ze západní strany bez zástavby, s navazujícími loukami. Zastavěná plocha domu je 218 m2, k domu náleží částečně oplocený pozemek (740 m2). Parkování lze na pozemku nebo na odbočce z hlavní příjezdové komunikace nebo z druhé strany pozemku na nezpevněné příjezdové cestě. V lokalitě je k dispozici veškerá občanská vybavenost, zastávka MHD 15 m.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
4981
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
958m2
Užitná plocha
200m2
Počet míst na parkovišti
5
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jana Zvárová
Jana Zvárová
Zobrazit
kontakt
Ka - New Generation Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Ka - New Generation Reality s.r.o., Vodárenská 3463 Mělník, IČO: 29012295.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.