Sousedé
(1/25)
23 500 000 Kč
ID nemovitosti:CB230420
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:330 m2
Plocha pozemku:2.150 m2
Datum aktualizace:30. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na rozsáhlém pozemku o celkové rozloze 2150 m2 jsou postaveny 2 domy. První dům je typu bungalov o dispozici 4+kk a druhý dům je se samostatnou garsoniérou a navazující garáží. Bungalov byl zkolaudovaný v roce 2010, v roce 2012 byl kompletně rekonstruován a nabízí podlahovou plochu 180 m2. Dominantou domu je prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, který nabízí výhled na zahradu a jezírko. Kuchyní vedou francouzské dveře na terasu, kde jsou dřevěná terasová prkna Bangkirai. Terasa je ideální pro grilování nebo odpočinek na čerstvém vzduchu. V domě se dále nacházejí dvě ložnice, pracovna a dvě koupelny s toaletami. První koupelna (se vstupem z ložnice) je prostornější a nabízí 2 umyvadla, sprchový kout, masážní vanu s osvětlením a WC, druhá má sprchový kout, umyvadlo a WC. Nynější pracovna může být využita také jako třetí ložnice či dětský pokoj. Všechny podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné a v obývacím pokoji se nachází útulný krb.

Samostatná garsoniéra, která může sloužit jako ideální řešení pro hosty, starší rodiče nebo teenagera nabízí podlahovou plochu 59 m2 a je spojena s 98 m2 vytápěnou garáží. Toto velmi prostorné místo nabízí koupelnu se sociálním zařízením, toaletou, sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou. Garsoniéra je kompletně připravena na kuchyňku, ale zatím byla využívána pouze pro hosty, proto kuchyňka nebyla nutná. Topení zde je elektrické, a k ohřevu vody slouží bojler. Garsoniéra s garáží, prochází projektem dokumentace s možností změny způsobu užívání a rozšíření obytné části.
Dům je vytápěn plynovým kotlem, v chodbách a koupelnách se nachází podlahové vytápění. Všechna okna mají venkovní elektrické rolety. Na pozemku je zavedený prvotřídní kamerový systém, kompletní zabezpečení s alarmem a bezpečnostní zámky zajišťující bezpečí a klidný spánek, nebo jednoduchou kontrolu nad nemovitostmi v případě pouze občasného využívání.

Pozemek, který je kompletně napojen na veškeré inženýrské sítě, nabízí spoustu možností pro další realizaci dle uvážení. Zahrada je s nočním osvětlením. K pozemku patří jezírko, které momentálně prochází rekonstrukcí a čeká na nového vlastníka. Ten si bude moci vybrat, zda ponechá jezírko, udělá z něj bazén nebo místo zatravní.
Domy se nachází v klidné a příjemné předměstské čtvrti Nemanice, skryté před očima z příjezdové komunikace. Díky své poloze je zajištěn klid a soukromí, přestože je výborné napojení na dálnici D3 pro snadný přístup do okolních měst.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLednicePračkaSporákMyčka
ID nemovitosti
CB230420
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
160m2
Užitná plocha
330m2
Plocha pozemku
2150m2
Plocha terasy
20m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Eva Kubátová
Eva Kubátová
Zobrazit
kontakt
SORENT - CB s.r.o.

© 2023 Sousedé