Sousedé
12 500 000 Kč
ID nemovitosti:N63752
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:415 m2
Užitná plocha:288 m2
Plocha pozemku:415 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí na prodej krajní řadový dům obklopený zelení v krásné části Prahy, v zástavbě rodinných domů na Starém Spořilově.

Dům i pozemek má velký potenciál pro někoho, kdo má fantazii a chce budovat podle svých představ. Potenciál je daný už jen tím, že se dům dá jakkoliv upravovat – Spořilov zde nemá zastavitelnost, je tedy možné pracovat s přístavbami a dalšími změnami dle Vašich přání. Nemovitost je obecně v původním stavu, nabízí se tedy možnost celkové rekonstrukce a vytvoření domu na míru Vašim potřebám.

Dům je podsklepen, nabízí tedy velké prostory pro mnohočetné využití. V přízemí najdete dispozice 4+1, v prvním patře 2+1. Koupelna a toaleta je na každém patře. V prvním patře najdete i prostornou terasu, která nabídne pěkný výhled do okolí. Toto je ideální místo na večerní posezení a grilování. Posledním prostorem v domě je půda, která může sloužit pro odložení sezónních věcí nebo jako obytný prostor.

K domu náleží zahrada o velikosti 292 m2 se vzrostlými stromy, které vytvoří příjemnou atmosféru. V létě určitě poslouží jako stínění a přirozené chlazení. Zeleň je přítomná i v okolí, které společně se zahradou vytváří krásný klidný celek. Parkování je možné na ulici před pozemkem, tak i z hospodářské uličky.

Okolí vám kromě již zmíněné zeleně nabídne i veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti od domu je restaurace, škola, banka, obchody s maloobchodním zbožím, kavárny, restaurace. Dominantou oblasti je Roztylské náměstí s fontánou, kostelem a farmářskými trhy. Autobusem se za pět minut dostanete na metro C – Kačerov. Pokud jezdíte autem, magistrála i jižní spojka jsou dostupné do dvou minut jízdy.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Zavedené inž. sítě
Kabelová TVPlyn
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
ID nemovitosti
N63752
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
415m2
Užitná plocha
288m2
Plocha pozemku
415m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - David Mikoláš
David Mikoláš
Zobrazit
kontakt
SOCCER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé