Sousedé
(1/25)
Fotka 30
2 500 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: Včetně služeb a provize RK, CENA K JEDNÁNÍ
ID nemovitosti:4389
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:753 m2
Užitná plocha:144 m2
Plocha pozemku:753 m2
Datum aktualizace:27. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše realitní kancelář Vám nabízí exkluzivně k prodeji podíl 7/8 rodinného domu 6+1 s komorami, garáží a zahradou v obci Březí u Čachrova, okres Klatovy. Zastavěná plocha domu je 69 m2, užitná podlahová plocha je 144 m2. Nemovitost je postavena vlastním na pozemku o celkové ploše 753 m2 a skládá se z přízemí, 1. NP a 2 NP. V přízemí domu se nachází chodba, pokoj s krbem, koupelna s vanou, technická místnost, kde se nachází kotel na tuhá paliva a garáž. V 1. NP se nachází chodba, kuchyně s kuchyňskou linkou, obývací pokoj, ložnice, pokoj, komora a toaleta. Ve 2. NP se nachází chodba, komora a dva pokoje. Dům je podsklepený, svislé nosné konstrukce jsou zděné, střecha je sedlová s krytinou z eternitových šablon. Voda je z vrtané studny, odpad je sveden do jímky. Ohřev teplé vody zajišťuje el. bojler. Obec Březí je jednou z 13 místních částí městysu Čachrov v okrese Klatovy v Plzeňském kraji. Nachází se v údolí Strážovského potoka na hranici Chráněné krajinné oblasti Šumava, zhruba 1,5 km severozápadně od Čachrova. Veškerá občanská vybavenost se nachází v obci Čachrov - škola, školka, obchod. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme financování na míru zdarma. Těšíme se na prohlídku.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
4389
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
753m2
Užitná plocha
144m2
Plocha pozemku
753m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Straka
Jaroslav Straka
Zobrazit
kontakt
MIX Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé