Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
529 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena je včetně kompletního právního servisu a provize RK.
ID nemovitosti:094-N01766
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:95 m2
Užitná plocha:67 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:16. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji levný řadový, patrový, rodinný dům blízko centra Bíliny. Dům je dispozičně řešen 2+1 a disponuje prostornou půdou, jejíž rekonstrukcí, lze dispozici domu rozšířit o nejméně další dva pokoje. Za domem je uzavřený dvorek, na který přímo navazuje obecní pozemek, který lze levně pronajmout ke zřízení zahrady. Dům doporučuji vzhledem k nízké ceně, zejména pak vzhledem k možnosti zajímavého rozšíření vnitřní dispozice. V případě zájmu zajistíme nejvýhodnější financování.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
094-N01766
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
95m2
Užitná plocha
67m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ivan Koblása
Ivan Koblása
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Synergy

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi RE/MAX Synergy, Krupská 29 Teplice, IČO: 28437292.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.