Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
12 900 000 Kč
Poznámka k ceně: cena vč. odměny RK a právních služeb
ID nemovitosti:034-N02470
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:507 m2
Užitná plocha:240 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:19. února 2019
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie381 kWh/m2

Popis nemovitosti

Lukrativní nemovitost ve vilové čtvrti význačné a vyhledávané pražské lokality Bílé Hory v Praze 6. Místo nadchne svým klidem, dostatkem zeleně, dostupností veřejných služeb a snadnou dosažitelností centra města. Dům je možné využívat jako 2-generační (současný stav) nebo přebudovat na luxusní bydlení pro rodinu s dětmi, která ocení vlastní krásně vzrostlou zahradu za domem s příjemnou velikostí 260m2 bez předzahrádky. Dům z roku 1958 prošel v 90.letech částečnou rekonstrukcí, celková užitná plocha je 240m2, pozemek má rozlohu 507m2. Přízemí je dispozičně řešené jako 3+1 s proskleným zádveřím. V podkroví najdete 2+1 s prostornou komorou/šatnou též využitelnou jako menší pracovna a dostatek úložného prostoru okolo schodiště. Celý dům je podsklepený. V suterénu je umístěné technické zázemí se zdrojem pro vytápění (plynový kotel se zásobníkem pro ohřev teplé užitkové vody). Ulice Hořovského je po čerstvé rekonstrukci (nový asfaltový povrch a chodníky se zámkovou dlažbou) s minimálním jednosměrným provozem.

MHD je v pěší dostupnosti (zastávka Selských baterií - bus 264 nebo Reinerova - bus 142), odkud se za necelých 30min dostanete do centra Prahy (Můstek), na metro Petřiny za 11min, k Nádraží Veleslavín (přestup na vlak, metro, tram) za 14min. Autem se napojíte za 4min na Pražský okruh, odkud se přiblížíte na hlavní tahy (Chomutov, Karlovy Vary, Plzeň, Strakonice, Brno, České Budějovice). Nespornou výhodou je 10min dostupnost Letiště Václava Havla. V docházkové vzdálenosti, příp. autem do 5min je nespočet možností pro trávení volného času (aktivní Lesopark Řepy, vyhlášený Letohrádek Hvězda a park Ladronka, Golf Club Praha (Motol), přírodní koupaliště Motol, Manský rybník a další).

Dům přímo sousedí s nadstandardním krajním řadovým domem výhledově s možností prodeje. V úvahu připadá také jednání o prodeji obou domů jako celku a získat tak např. samostatné bydlení pro 2 generace.

Rádi vás provedeme touto nemovitostí.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
034-N02470
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
507m2
Užitná plocha
240m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martina Vyplelová
Martina Vyplelová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Nova

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde