Sousedé
(1/10)
3 540 000 Kč
ID nemovitosti:379312
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:4.179 m2
Datum vložení:13. prosince 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděný RD a přilehlé pozemky o celkové rozloze 4179m2 v rámci insolvenčního řízení. Popis nemovitosti vychází z informací znaleckého posudku:
Jedná se o samostatně stojící původní vesnický RD s obytnou částí a navazujícími hospodářskými částmi. RD je částečně podsklepený (ne pod obytnou částí), s jedním obytným NP a obytným podkrovím. Dům je zděný ze smíšeného zdiva založený na kamenných základových pasech a masivní kamenné podezdívce. Vnitřní omítky jsou vápenné, vnější vápenné. Okna jsou plastová s izolačním sklem. Stropy nad obytnou částí jsou dřevěné. Střecha je sedlová s dřevěným krovem a taškovou krytinou. Podlahy jsou s běžnými povrchy. RD je původního stáří minimálně 100 let. v r. 1990 proběhly stavební úpravy - oprava krovu s novou střešní krytinou, fasáda, zčásti v přízemí -nové stropy, nové interiérové dveře , nová přípojka vody, kanalizace a el - rozvody Cu. V r. 1997 byla provedena nová plynová přípojka. V r. 2002-2012 byla provedena přístavba verandy a byly provedeny nové klempířské prvky. Dále byla udělána nová kuchyně, nové podlahy a v r. 2008 nová plastová okna. Hospodářské budovy jsou v jižní části funkčního celku bývalá stodola se sedlovou střechou sloužící jako garáž a sklad a ze severu navazující bývalé chlévy - zděná stavba se sedlovou střechou a původní cementovou krytinou. Na obytnou část navazující stodola s kotelnou - též se jedná o zděnou stavbu se sedlovou střechou a taškovou krytinou. RD je napojen na veřejné rozvody el., vodovod, odpady jsou svedeny do jímky. Vytápění je ÚT s kotlem na TP, elektrokotlem a kotlem na plyn.
Nemovitost je prodávána v rámci insolvenčního řízení vedeného pod značkou KSOS 22 INS 16906/2022 u Krajského soudu v Ostravě.
Více informací u makléře nabídky a též ve znaleckém posudku, který je k dispozici.
Více informací je také zveřejněno v insolvenčním rejstříku na adrese justice.cz
Výměry a uvedené údaje jsou pouze orientační

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
379312
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
150m2
Plocha pozemku
4179m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Miroslav Hodina
Ing. Miroslav Hodina
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

© 2024 Sousedé