Sousedé
(1/19)
Dům 4KK, stav ke dni 6.3.2023
5 985 000 Kč
ID nemovitosti:360639
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:79 m2
Plocha pozemku:400 m2
Datum aktualizace:14. září 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi rodinný dům, který vychází z okolního prostředí, využívá jeho benefity a současně nenarušuje přírodní harmonii. Tato nemovitost je především určená klientům, kteří chtějí určit svému novému domovu styl a ráz podle vlastních snů a představ.
Rodinný dům má užitnou plochu cca 78,8 m2 a nachází se v žádané klidné lokalitě s perfektní dostupností do Českých Budějovic, Vodňan, Týna nad Vltavou a Písku.

Jedná se o novostavbu domu o dispozici 4+kk se zahradou bez dokončovacích prací (bez podlahových krytin, bez kuchyňské linky, bez vybavení koupelny, bez finální úpravy zahrady a části plotu...) V nabídkové ceně je zahrnuto uliční oplocení a přípojky inž. sítí.
Vše možno dokončit i na klíč, kalkulace dokončení interiéru a exteriéru je k nahlédnutí u makléře nabídky.

Tato nízkonákladová nemovitost splňuje mnohé požadavky na moderní a praktické venkovské bydlení s využitím moderních technologií. Možnost dokoupení fotovoltaiky.

Dispozice domu: světlý obývací prostor ( 30,78 m2) se vstupem na zahradu (800 m2) je propojen s kuchyňským koutem a jídelním prostorem. Toto uspořádání umocňuje rodinnou atmosféru pro společné chvíle s rodinou a přáteli. Kuchyně ( 7,5 m2) není vybavena kuchyňskou linkou, je projektováno s protilehlým pracovním prostorem a především s praktickou spižírnou (2,07m2) se vstupem přímo z kuchyně samotné. Dva pokoje s výměrou cca 8,6 m2 mohou sloužit jako pracovna a dětský pokoj nebo dva dětské pokoje. Ložnice má cca 12 m2. Všechny tři pokoje se nachází v jedné části domu, v protilehlé části domu je navržena koupelna (3,38 m2) bez vybavení, samostatné WC (2,12 m2), technická místnost (2,09 m2) s přípravou na pračku, zádveří (3,87 m2).

Dům je vytápěn klimatizační jednotkou vzduch/vzduch.. Dále jsou zde přímotopy v chodbě. Pro variabilitu vytápění je v obývacím pokoji příprava na komín. Napojení na obecní vodovodní řád a kanalizaci.

Tato nabídka je součástí plánované postupné výstavby celkem osmnácti rodinných domů ve dvou samostatných ulicích s vlastním rozcestím, kde bude osazen vzrostlý strom. Celá výstavba vytvoří obytnou čtvrť s milou rodinnou atmosférou.

Projekt nabízí různé typy nemovitostí:
Mezonetové byty o velikosti 3+kk s pozemkem cca 409 m2 od 2.950.000,- Kč bez dokončovacích prací
Samostatné domy o velikosti 4+kk s pozemkem cca 800 m2 od 5.985.000,- Kč bez dokončovacích prací
Samostatné domy o velikosti 4+kk s pozemkem cca 400 m2 od 4.630.000,- Kč bez dokončovacích prací

Obec Malovice se nachází na západním břehu rozlehlého Horního malovického rybníku. V okolí obce je veškerá občanská vybavenost ve městě Netolice či Vodňany, do 15 km.
Doporučuje pro klidné rodinné bydlení s veškerým komfortem navíc s krásnou přírodou, ideální na rodinné procházky, vyjížďky na kole nebo klidné posezení na zahradě.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Nabízíme podporu při zajištění financování koupě nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
360639
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
79m2
Plocha pozemku
400m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ing. Miroslav Hodina
Ing. Miroslav Hodina
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

© 2023 Sousedé