Sousedé
16 940 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně realitního a právního servisu
ID nemovitosti:378287
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:251 m2
Plocha pozemku:1.256 m2
Datum aktualizace:7. prosince 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie96 kWh/m2

Popis nemovitosti

Vlastnit skoro 1400 m2 (1389) pozemku v národním parku Šumava a mít možnost dokončit tří apartmánový dům, s budoucí velikostí apartmánů od 78 do 90 m2 podle svých představ, je výzva pro všechny milovníky přírody a podnikavé kreativce.

Lokalita a její kvalita jde ruku v ruce s kvalitou použitých materiálů a technologií. Obvodové zdivo z cihly broušené Porotherm Profi, zateplení 20 cm, hliníková okna s trojskly, tepelné čerpadlo, podlahové topení a mohl bych pokračovat.

Pokud vyznáváte šumavskou svatou trojici - lyže, kolo, běžky a nebo rádi chodíte i pěšky, tak tady se opravdu vyřádíte. Kamenná hlava, Trojmezná a Třístoličník, Stožecká skála, Soumarský most a rašeliniště, to je jen malý výčet toho, co zde najdete.

Šumavská horská obec České Žleby (Böhmisch Röhren) je součástí 4 km vzdálené obce Stožec a nachází se 2 km od státní hranice s Bavorskem.

Resort České Žleby vzniká jižně od Českých Žlebů na pozemcích bývalé vojenské roty. Je zaříznutý do svahu Žlebského vrchu a hledí do údolí Mlýnského potoka směrem ke Stožci a Studené Vltavě. Vnější podoba domu vychází přímo z místní lidové architektury, ale vnitřní uspořádání domu už bude ryze současné a plně ukazuje možnosti moderního pojetí stavby.

Po dokončení zde vzniknou tři plně samostatné apartmány o velikosti 78 až 90 m2 se společným zázemím formou sauny a malého bazénu.

Máte možnost vlastnit novostavbu v šumavském národním parku nedaleko státní hranice s Německem. V koutě Šumavy, kde mnoho lidí nepotkáte. Obklopuje vás jen krásná příroda a naprostý klid.

Budu se na vás těšit při společné prohlídce. Více informací vám zašlu předem na požádání.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Ochrany a omezení
Národní park
ID nemovitosti
378287
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
251m2
Plocha pozemku
1256m2
Plocha terasy
30m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Richard Kašpar
Richard Kašpar
Zobrazit
kontakt
RE/MAX One

© 2024 Sousedé