Sousedé
(1/25)
1 870 000 Kč
ID nemovitosti:360209
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:85 m2
Plocha pozemku:949 m2
Datum aktualizace:4. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte klidnou lokalitu uprostřed přírody pro rodinné bydlení či rekreaci?
Máme pro Vás nabídku rodinného domu v obci Němčice v dojezdové vzdálenosti pouhých 10 minut do Kdyně a 15 minut do nedalekých Domažlic. Velkou výhodou je také blízkost hraničního přechodu s Německem.
Dům v původním stavu o dispozici 3+1 nabízí novému majiteli realizovat vlastní představy při rekonstrukci a využití velkého potenciálu půdního prostoru k rozšíření užitné plochy domu o půdní vestavbu, tedy o dalších 85 m2.
Pro úpravu a využití určitě vybízí také přilehlé stodoly a chlév s klenbovými stropy o zastavěné ploše cca 400 m2.
Pokud milujete přírodu, pohodlné bydlení v malé obci s velmi blízkou dostupností veškeré občanské vybavenosti, jsou pro Vás Němčice ideální volbou.
Okolí plné přírody vybízí k aktivnímu sportovnímu životu, ale i odpočinku a relaxaci. Ať se vydáte jakýmkoliv směrem, na kole či pěšky, vždy narazíte na zajímavá místa, kterých je v okolí opravdu nespočet.
Pro více informací a rezervaci termínu prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.
S případným financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
360209
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
85m2
Plocha pozemku
949m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Luděk Sýkora
Luděk Sýkora
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Plzeň

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé