Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:333015
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:132 m2
Plocha pozemku:234 m2
Datum aktualizace:2. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte pro svoje podnikání sídlo firmy nebo pro svou rodinu ideální místo v širším centru města Plzně, pak jste ho právě našli: prodej vícegeneračního, patrového domu se zahradou v žádané a oblíbené lokalitě v Plzni – Slovanech, ul. Koterovská. Lokalita nabízí klidné rodinné bydlení v původní zástavbě rodinných domů.

Celý objekt nabízí celkem 3 bytové jednotky s vlastním sociálním zázemím, situované ve 2 nadzemních podlažích a v obytném podkroví (viz půdorysy). Na 1. a 2. NP se nachází 2 bytové jednotky, které jsou dispozičně i plošně totožné (každý byt má podlahovou plochu cca 50m2) a dále v podkroví je o něco menší byt 1+kk s plochou cca 32m2. Jednotlivé byty odděluje samostatné žulové schodiště . Dům je kompletně podsklepený s dílnou a technickou místností.

Předností domu ve městě je i to, že z domu lze vyjít do vlastní zahrady a užít si zeleň a klid přírody i v širším centru města. Parcela zahrady o výměře 140m2. Nemovitost je ideální pro početnější rodinu, či rodiny a to jako vícegenerační bydlení, případně spojení bydlení s podnikáním (sídlo firmy, ordinace, kanceláře, apod). Dům není po právní stránce zatížen ani hypotékou, ani jinými služebnostmi (břemeny).

Rádi Vám pomůžeme s profinancováním - s vyřízením hypotečního úvěru s nejlepšími aktuálními úrokovými sazbami na trhu,rád bezplatně pomohu s naším Hypotečním makléřem.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
333015
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
132m2
Plocha pozemku
234m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Pavel Hudeček
Bc. Pavel Hudeček
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Plzeň

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé