Sousedé
(1/25)
3 800 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu
ID nemovitosti:340122
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:736 m2
Datum aktualizace:20. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji chalupu-dům v obci Krejnice, okr. Strakonice. Dispozice domu jsou 2+1 + technická místnost (kotelna), 2 spíže, garáž, sklep, který je přístupný z domu. Na pozemku se nachází prostorný dřevník a skleník. Dům má plastová okna. Vytápění zajištěno pomocí elektro-kotlem, nebo kotlem na tuhá paliva, případně využít kamna v obývacím pokoji. Celková výměra parcel 736 m2. Zdroj vody ze studny. Občanská vybavenost (školka, škola, zdravotní středisko, pošta, obchod) v nedaleké 4 km vzdálené obci Volenice. Klidné místo pro bydlení, nebo případnou rekreaci. V okolí krásná příroda, která nabízí spoustu možností.
V případě více zájemců bude zohledněna nejvýhodnější nabídka.

Pro více informací a termín prohlídky kontaktujte makléře nabídky.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
340122
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
65m2
Plocha pozemku
736m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Václav Požárek
Václav Požárek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality České Budějovice

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé