Sousedé
(1/14)
1 080 000 Kč
ID nemovitosti:000864
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:66 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:19. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Samotná obec Bošice má zajímavou polohu, neboť je vklíněna mezi okolní vrchy - leží v údolí, jímž protéká potok. Nejvyšší z okolních vrchů je na jihu Mařský vrch (904 mn.m.), jehož nižší zalesněná partie se nazývá Brdo. Na vrcholu kopce se nachází zajímavý a poměrně rozlehlý skalní útvar - tzv. kamenné moře, což je přírodní jev v Pošumaví (na rozdíl od vysokohorské Šumavy) dosti vzácný. Obec Bošice se nachází cca 4 km jihovýchodně od městečka Čkyně. V této části Šumavy nabízíme k prodeji patrový, malý rodinný dům se zastavěnou plochou 66 m2 na pozemku o velikosti 66 m2. Částečně podsklepená nemovitost je vystavěna z kombinace kamene a cihel se sedlovou střechou. Před 5ti lety proběhla výměna krovu a střešní krytiny, klempířských prvků, rozvodů vody, odpady, elektroinstalace a interiérů. Dům je napojen na rozvod elektřiny a na obecní vodu. Vytápění zajištěno pecí či přímotopy, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. V prvním podlaží se nachází světnice s pecí, předsíň připravená pro umístění kuchyňské linky, dřevěné schodiště vedoucí do 2.NP a vstupem do sklepa. Ve 2.NP se prostorná ložnice s nedokončeným sprchovým koutem a WC. V obci se nachází úřad, konzum a restaurace. Dopravní obslužnost zajištěna autobusovými spoji. PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. V okolí Bošic je mnoho významných lokalit přírodních i archeologických, např. na severovýchodě Věnec (765 m n. m.)... Nemovitost vhodná k rekreaci i trvalému bydlení. Doporučuji prohlídku.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
000864
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
90m2
Užitná plocha
100m2
Plocha pozemku
66m2
Místností
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Libuše Paulová
Libuše Paulová
Zobrazit
kontakt
LIVELI reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé