Sousedé
(1/23)
DJI
3 540 000 Kč
ID nemovitosti:2023015
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:581 m2
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:581 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:5. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně v zastoupení majitele nabízí naše realitní společnost tento rodinný dům s přilehlou zahradou v klidné lokalitě Jestřebice, součásti malebného městyse Bernartice v okrese Písek. Nachází se pouhé 2 kilometry severně od centra Bernartic. Dům disponuje prostornou kuchyní, útulným obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou s vanou a umyvadlem, samostatným WC, kotelnou a chodbou s elegantní vstupní verandou. Případné rozšíření obytné plochy je možné v podkroví. K nemovitosti náleží také garáž s dílnou, prostor na ukládání uhlí a kolna.
Dům prošel kvalitní rekonstrukcí, zahrnující novou kuchyňskou linku včetně vestavěných spotřebičů, výměnu elektrické instalace a pokládku nových podlah včetně dlažby a linolea. Topení je zajištěno ústředním systémem s rozvody v mědi, doplněným kotlem na tuhá paliva s emisní normou 4 a novým komínem. Ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem s možností přepnutí na ohřev přes kotel na ústřední topení. Voda je zajištěna z vlastní studny a vrtu, odpad je řešen do septiku. Okna jsou částečně plastová a částečně dřevěná euro.
Udržovaná zahrada s estetickými úpravami působí velmi příjemně a poskytuje absolutní soukromí, zejména díky své východní orientaci. Jestřebice jsou strategicky umístěny v dosahu Milevska (9 km), Písku (23 km) a Tábora (26 km), což zajišťuje pohodlnou dostupnost do větších městských center. Nedaleko se nachází i krásná Orlická přehrada v oblasti Podolsko.
Tento dům je ideálním řešením jak pro trvalé bydlení, tak i jako rekreační objekt. Kontaktujte nás pro více informací či prohlídku.Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, lékař. Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, sporák

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
Vytápění podrobnosti
Uhlí
ID nemovitosti
2023015
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
581m2
Užitná plocha
110m2
Plocha pozemku
581m2
Místností
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Michael Staněk
Michael Staněk
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář Jan Matulka

© 2024 Sousedé