Sousedé
2 550 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb RK, osobní prohlídku doporučuji, cena k jednání
ID nemovitosti:N00242
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:71 m2
Užitná plocha:71 m2
Plocha pozemku:491 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám exkluzivně k prodeji rodinný dům v Kožlanech umístěn na krásném místě a to hned naproti parku v ulici Dr. E. Beneše. Dům ve slušném, udržovaném stavu určený k rekonstrukci na pozemku o výměře 491m2, zastavěné ploše 106m2 a obytné ploše 71m2. Dům lze už nyní obývat. Do tohoto rodinného domu vcházíme verandou z východní strany, kuchyň je nyní situována do pravé části domu, zde proběhly základní rekonstrukce (vyštukované zdi, položeno nové PVC), nyní ji lze vytápět kamny. Koupelna osazena vanou, k vytápění domu slouží zde uložený kotel na tuhá paliva (dřevo a uhlí). Dvě další pěkné, prostorné, obytné místnosti v levé části domu na sebe navazují, zde také proběhly rekonstrukce (podlahy, stěny). V jednom z pokojů lze připojit krbová kamna a dům tak vytápět variabilně, vzhledem k rostoucím cenám energií je to velké plus. Velkou předností domu je i větší půdní prostor, kterým směle můžete tento dům rozšířit. Zahrada v jižní poloze nabízí různé kolny pro uschování věcí, či je možno o tyto přilehlé stavby zahradu zvětšit. Dům připojen na veškeré inženýrské sítě (kanalizace, městský vodovod, elektřina, přípojka plynu hned u domu. Částečně podsklepen ze strany štítu. Pokud hledáte vyloženě rodinnou atmosféru, příjemné prostředí s hodnými sousedy a chcete bydlet v Kožlanech, krásném městě, které má historii, dorazte osobně za mnou na prohlídku domu. Ve městě naleznete lékaře, poštu, ZŠ, MŠ, potraviny, restauraci, v nedalekých Kralovicích (4km) najdete lékárnu, skvělou cukrárnu, bankomat a další občanskou vybavenost. Od Plzně jsou Kožlany vzdáleny 40km, od Rakovníka 25km a od Prahy 60km. Skvělé spojení do Prahy Vám o víkendu zajistí rychlík a během celého týdne vlakobus až na Zličín. Projděte si naši vizuální inspiraci - jak je možné rekonstrukci uchopit a omrkněte 3D prohlídku. V blízkém okolí je možnost dojít ke koupališti, příroda je zde také nádherná. Můžete uchopit nemovitost taktéž pro rekreaci a už nyní využívat dům jako chalupu (investice do budoucna) ! Těším se na osobní setkání, přijďte se zabydlet. (Energetický průkaz bude dodán, nyní zařazení G)

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - tuhá paliva
ID nemovitosti
N00242
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
71m2
Užitná plocha
71m2
Plocha pozemku
491m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kristýna Zajaczkowská
Kristýna Zajaczkowská
Zobrazit
kontakt
Reality zabydlise.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé