Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/19)
13 000 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:15165
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:333 m2
Užitná plocha:198 m2
Datum vložení:4. října 2018
Datum aktualizace:13. listopadu 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu na Chodově v Praze. Tři obytná podlaží + suterén. Zimní zahrada s vířivkou. Nedaleko metra Opatov i Hostivařského lesoparku. Dům je po rekonstrukci. Dům se nachází v klidné ulici Dunovského. Celková velikost pozemku činí 333m2. Plocha zahrady x m2. Dům má celkem 4 podlaží včetně suterénu. V prvním nadzemní podlaží se nachází kuchyň, obývací pokoj, koupelna s toaletou a zimní zahrada s francouzskými okny a vířivkou. V druhém nadzemním podlaží jsou dvě ložnice a koupelna s toaletou. V podkroví se nachází pokoj a toaleta. Dům prošel v posledních letech zásadní rekonstrukcí. Je zde nová střecha, fasáda, okna, nové rozvody elektřiny, nový plynový kotel, zímní zahrada (samostatná zděná místnost s možností širokého využití). V prvním podzemním podlaží se nachází sklepy. Pozemek není v sousedství s žádným panelovým domem. K nastěhování po dohodě.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
15165
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
333m2
Užitná plocha
198m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - obchodní oddělení PRINC REALITY
obchodní oddělení PRINC REALITY
Zobrazit
kontakt
PRINC REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde