Sousedé
(1/25)
RD se zahradním domem, kurtem a jezírkem, Tachov, ul. Česká
15 990 000 Kč
ID nemovitosti:OB08022
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:560 m2
Plocha pozemku:4.711 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Představujeme vámi unikátní příležitost k bydlení v nadstandardním rodinném domě o velikosti 6+kk kolaudovaném v roce 2009 se zahradním domem a tenisovým kurtem v Tachově, ul. Česká. Celková rozloha pozemků je o výměře 5335 m2. Předmětem prodeje jsou dva domy. Přízemní rodinný dům o užitné ploše 450 m2 s navazujícím technickým zázemím domu s trojgaráží s vraty na dálkové ovládání. Druhý domek se saunou, byl využíván jako zahradní domek s venkovním grilem, je však možné využívat pro hosty, či k bydlení. Tato stavba je o velikosti 2+kk, s užitnou plochou 110 m2. Zastavěná plocha činí celkem 624 m2. Na zahradě o rozloze 4711 m2 se nachází jezírko a tenisový kurt (který je z 1/2 ve vlastnictví se sousedním domem). Zahrada je vyprojektována zahradním architektem, součástí je zavlažování z vlastního vrtu a robotická sekačka. Po celou dobu je udržována zahradníkem. Při vstupu do domu se nachází vstupní chodba, šatna, technická místnost, chodba s vestavěnými skříněmi, WC, pracovna, spíž, prostorná hala s kuchyňským koutem, jídelnou a obývacím pokojem s krbem, ze kterého se vstupuje na terasu. Dále se v domě nachází 4 ložnice a dvě koupelny (každá koupelna má sprchový kout a vanu). Vytápění domu je ústřední podlahové s tepelným čerpadlem a dále je zde možnost vytápění krbem v obývacím pokoji. Objekty jsou napojeny na veřejný vodovod, odpad je sveden do jímky (s přepadem). Vchodové dveře a okna jsou plastová s venkovními roletami na dálkové ovládání. Předností je poloha domu (okraj města), soukromí a velikost zahrady u domu. V ceně je kompletní vybavení, které je na fotografiích. Dům je zabezpečen bezpečnostní systémem, je určen pro klienty s vyššími nároky na bydlení..

Základní údaje

ID nemovitosti
OB08022
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
560m2
Plocha pozemku
4711m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Olga Bubnová
Olga Bubnová
Zobrazit
kontakt
Realitní samoobsluha s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé