Sousedé
(1/14)
1NP
15 100 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:357-22_1
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:165 m2
Plocha pozemku:397 m2
Datum vložení:11. července 2022
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie85 kWh/m2

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení developera Vám v rámci projektu Rezidence Jižní Stráně nabízíme krajní řadový, do svahu zasazený RD s promyšlenou dispozicí 5+kk. Vstup do domu a vjezd do dvougaráže 32,5m2 (s vnitřním vchodem do chodby) je netradičně v II. NP domu, před garáží je zpevněná plocha pro další 2 automobily. v II.NP jsou dále 2 pokoje (16,6m2 a 13,5m2), WC, komora a chodba se schodištěm do přízemí. V přízemí domů se nachází obývací pokoj s kuchyní 40m2, dva pokoje 14m2, koupelna, samostatné WC a šatna. Moderní architektura domu je charakterizována čistou hmotou s rovnou střechou, doplněnou promyšleným rozmístěním okenních otvorů a prvků fasády. Obvodové zdivo bude z keramických tvárnic (+ kontaktní zateplovací systém). Výplně okenních otvorů budou hliníkové s izolačním trojsklem. O vytápění domu se postará tepelné čerpadlo a podlahové vytápění s možností chlazení v letních měsících. Ohřev TUV bude elektrický. Dům bude mít oplocený pozemek, o zvýšené soukromí se postará 3 metry vysoká zeď chránící soukromí na zahradě, zpevněné plochy budou řešeny v zámkové dlažbě. Domy budou napojeny na splaškovou a dešťovou kanalizaci, vodovod a elektřinu. Vstupní dveře budou vybaveny bezpečnostním kováním, garážová vrata budou ovládaná dálkově s elektrickým pohonem. Ve standardu je dodávka a montáž podlah, dveří, sanity zn. Villeroy & Boch a velkoformátových obkladů. Nadstandardně lze upravovat příčky, umístění rozvodů, doplnit venkovní žaluzie, zahradní pergolu nebo prvky interiéru. Projekt se nachází v klidné lokalitě Tabulový vrch s veškerou občanskou vybaveností (OC Haná, Fakultní nemocnice, Aquapark).

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
357-22_1
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
165m2
Plocha pozemku
397m2
Plocha terasy
15m2
Počet míst na parkovišti
2
Počet garáží
2
Poloha domu
2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Kouřil
Lukáš Kouřil
Zobrazit
kontakt
metr2 reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé