Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/5)
1
6 050 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + provize
ID nemovitosti:249-18
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:448 m2
Užitná plocha:176 m2
Plocha pozemku:448 m2
Datum vložení:2. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie140 kWh/m2

Popis nemovitosti

Se souhlasem majitele vám nabízíme prodej zděné nízkoenergetické novostavby dvoupodlažního rodinného domu o velkorysé dispozici 5+kk s užitnou plochou 134 m2 a dvougaráží o výměře 42 m2, nacházející se ve střediskové obci Dolany u Olomouce. K nemovitosti náleží pozemek o celkové výměře 448 m2. Uživatelský komfort podtrhuje zejména promyšlená dispozice domu s dostatečným množstvím úložných a technických prostor. V přízemí se nachází vstupní chodba se šatnou, s vlastním vstupem do dvougaráže, útulný pokoj pro hosty s možností využití jako pracovna, koupelna s toaletou a technická místnost. Přízemí domu dominuje prostorný světlý atriový obývací pokoj komunikačně propojený s kuchyňským koutem a se zajištěným vstupem na terasu a zahradu, vybavenou z části gabionovým oplocením a retenční nádrží s možností závlahy. Ve 2NP nechybí velká galerie s možností vestavby šatních skříní, ložnice s vlastní šatnou, 2x neprůchozí dětské pokoje a koupelna s toaletou. Samozřejmostí jsou úsporná okna s trojskly, nadimenzované zateplení fasády, teplovodní podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo se systémem voda - vzduch, příprava na centrální vysavač a venkovní žaluzie. Nemovitost je součástí nové výstavby celkem 3 rodinných domů a v současné době se nachází ve fázi uzavřené hrubé stavby, která bude dokončena na klíč s možností variabilního výběru zařizovacích předmětů a použitých materiálů v interiéru dle konkrétní specifikace budoucího zájemce. Objekt napojen na veškeré IS. Kolaudace domu je plánována na podzim 2018. Budoucí majitelé domu ocení vyjma použitých materiálů zaručujících dlouhou životnost, především kvalitu provedení výstavby, velmi nízké provozní náklady, výbornou strategickou polohu se zahradou s jižní orientací, skvělou občanskou vybavenost obce a dobrou dopravní obslužnost a dostupnost do cca 5 km vzdálené Olomouce. Uvedená kupní cena je za provedení domu na klíč, bez kuchyňské linky. Naší samozřejmostí je zajištění nejvýhodnějšího financování nemovitosti. Veškeré doplňující informace vám rádi sdělíme na vyžádání.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
249-18
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
448m2
Užitná plocha
176m2
Plocha pozemku
448m2
Plocha terasy
15m2
Počet garáží
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Daniel Maciuch
Daniel Maciuch
Zobrazit
kontakt
metr2 reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi metr2 reality s.r.o., Litovelská 1340/2c Olomouc, IČO: 27779661.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.