Sousedé
(1/14)
Image5.jpg
8 500 000 Kč
Poznámka k ceně: plus provize RK 2% plus DPH
ID nemovitosti:127040
Celková plocha:120 m2
Užitná plocha:120 m2
Počet místností:4+1
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Se souhlasem majitele nabízíme ke koupi stavební pozemek včetně projektu na výstavbu rodinného domu. Podmínkou prodeje bude uzavření smlouvy o dílo na výstavbu rodinného domu se společnost TRIFO STAVNAT s.r.o. jako zhotovitelem.
Obec leží na úpatí Chřibů, v krásné dolině a tvoří spojnici mezi obcemi Velehrad a Buchlovice, kde se nacházejí jedny z nejvýznamnějších památek regionu. Obec také spadá do mikroregionu Buchlov. Dopravní obslužnost je bezproblémová.
Dům je navržen jako typ "bungalov" do tvaru písmene L. Bude mít přístupy na zahradu, kde jsou vzrostlé stromy a která je ukončena menším potokem. Dále je také počítáno s garáží pro osobní auto. Dispozičně je plánován jako 4+1.
Více informací a podkladů k dispozici v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
127040
Celková plocha
120m2
Obytná plocha
104m2
Užitná plocha
120m2
Místností
4+1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Vlachynská Petra
Vlachynská Petra
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé