Sousedé
14 285 000 Kč
ID nemovitosti:2153528116
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:234 m2
Plocha pozemku:1.210 m2
Počet místností:7
Datum aktualizace:29. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Krásné bydlení v jižních Čechách, u Tábora, v rodinném domě s velkoryse pojatými prostory a pěknou zahradou vám nabízíme v obci Radimovice u Želče. Skutečně hezký rodinný dům z roku 2009 je bydlení, které hledáte. Nemovitost je dispozičně velmi dobře řešena, vnitřní prostory domu mají nadstandardní rozměry a zařízení domu je ve vysoké kvalitě, stejně jako celá stavba. Obvodové zdivo sendvičového charakteru je kombinací vápenopískové cihly zateplené minerální vatou s kolmým vláknem 200 mm. Díky tomu jsou náklady na vytápění citelně sníženy.
Přízemí nabízí zádveří se vstupní halou, projdete do prostorného obývacího pokoje s pracovním koutem. Obývací pokoj a kuchyni odděluje jídelna. Kuchyňská linka byla vyrobena na míru a její součástí je komora(špajz) na uskladnění potravin. Z jídelny můžeme projít rovnou ven do zahrady přes zastřešenou venkovní terasu o velikost 60m2. V přízemí najdeme rovněž pokoj pro hosty (může být pracovnou), koupelnu se sprchovým koutem, WC, bidetem, pak také technickou místnost, kde je umístěn elektrický kotel, pračka a sušička. Pod schody je další uzavřený úložný prostor. Po pohodlném schodišti vyjdeme do 1. patra.
V horním patře se nachází celkem 3pokoje, 1pracovna, prostorná koupelna s vanou, samostatné WC, 2 šatny. Hlavní ložnice má vlastní šatnu i samostatný úložný prostor. Další dvoupokoj je myšlen jako ložnice/pokoj s pracovnou či studovnou a samozřejmě je zde i další pokoj - „dětský“. Názvy pokojů používáme pouze orientačně k označení počtů pokojů, neboť variabilita a možnosti jsou zde skutečně flexibilní a záleží na potřebě každé rodiny. V patře najdeme také druhou šatnu, která není součástí žádného pokoje. V horní druhé koupelně s vanou a umyvadlem je v uzavřené komoře místo pro elektrický boiler a úklidové prostředky. Celé vnitřní prostory domu jsou pojaty velmi velkoryse a zařízení domu je ve vysoké kvalitě, stejně jako celá stavba. Počtem místností se dispozičně jedná o 6 +1kk. Na nemovitosti není potřeba žádných oprav, pokud nepůjde o subjektivní změny.
Vytápění domu je elektrokotlem do radiátorů a podlahového vytápění. Voda je napojena na obecní vodovod a kanalizace je svedena do obecní. Za domem ve vzrostlé a s citem upravené zahradě se nachází navíc vrtaná studna a také retenční záchytná nádrž na dešťovou vodu. Před domem na příjezdu je zděná garáž, 30m2, která nyní slouží jako dílna, neboť parkování pro auta zajišťuje prostorné a upravené venkovní zatřešení. Pod tímto zastřešením pohodlně zaparkujete dva vozy a další dva vozy můžete zaparkovat hned vedle na vlastním parkovišti. Za garáží je samostatně uzavřený skladovací a pracovní prostor.
Do Radimovic u Želče dojedete z centra Tábora automobilem za necelých 10minut, případně MHD č. 30, s plně vykrytými časy pro odjezdy a příjezdy ze škol a frekventované doby. Městská doprava však pravidelně jezdí do kilometr vzdálené obce Větrovy, odkud vede pěší stezka do Radimovic, cca 15min. V Radimovicích je obecní úřad, restaurace, pořádají se zde kulturní a sportovní akce. Vzdálenost do centra Tábora 5,5km, nájezd na dálnici cca 10-15min. Všechny vážné zájemce velmi rádi přivítáme na prohlídce tohoto krásného bydlení, kde můžete opravdu prožít celý život. Současní majitelé plánují odstěhování ideálně po novém roce. Po domluvě s vámi rádi zrealizujeme prohlídky již nyní.
Pomovideo můžete shlédnout i na kanále youtube zde:https://www.youtube.com/watch?v=xBpaprTmZPQ


Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Parkování
GarážParkovištěVlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
El.kotel
ID nemovitosti
2153528116
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
234m2
Plocha pozemku
1210m2
Plocha terasy
60m2
Místností
7
Počet míst na parkovišti
4
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Zástavba RD

Poloha na mapě

Foto - Jana Jirková
Jana Jirková
Zobrazit
kontakt
Centrum Realitní kancelář

© 2023 Sousedé