Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/21)
3 500 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:xMVD6313
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:424 m2
Plocha pozemku:1.352 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:16. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost nabízí k prodeji dvougenerační rodinný dům s mírně svažitým pozemkem o celkové výměře 1.352 m2 nacházející se přímo na návsi v obci Myslinka, nedaleko Nýřan, okr. Plzeň-sever. Předmětem prodeje je původní rodinný dům postavený zhruba kolem roku 1920, který v nedávné době dosáhl zásadní rekonstrukce - zateplení, nová fasáda, nové rozvody elektřiny, dále zrenovované koupelny, kuchyně, podlahové krytiny, sádrokartonové podhledy, atd. Okna jsou dřevěná, špaletová. Na starší rekonstruovanou stavbu volně navazuje již moderní přístavba. V této části se nachází další dvě navzájem neprůchozí místnosti, jedna koupelna a dvě garáže (jedná se o atypickou dispozici, více viz nákres v příloze). Dům je vlastně rozdělen na 3 bytové jednotky (2+1, 1+1 a 1+0, po úpravě 2x 2+1) a nabízí se zde možnost spojení bydlení a podnikání (samostatná kancelář, pronajímání části domu se samostatným vchodem apod.). Předmětem prodeje je dále mírně svažitý podlouhlý pozemek, který je z velké části využívaný k pěstování sezónní zeleniny ve sklenících. Skleníky je možné demontovat. V dolní části pozemku je kryté posezení s krbem a udírnou. K dispozici jsou pak vedlejší stavby - kolna, uhelna, původní sklep a studna. V domě jsou provedeny rozvody vody, kanalizace, elektřiny a plyn. Vytápění je řešeno teplovodním ústředním vytápěním s napojením na litinový kotel na tuhá paliva zn. Viadrus nebo kombinovaným plynovým kotlem Dakon. PENB prozatím nebyl nedodán = G. Cena nemovitosti je včetně odměny realitní kanceláře, advokátní úschovy a všech s převodem nemovitosti souvisejících poplatků, nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Pro bližší informace či domluvení prohlídky volejte makléře

Základní údaje

Parkování
GarážParkování na uliciVlastní parkovací stání
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLedniceSporákMyčka
ID nemovitosti
xMVD6313
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
424m2
Užitná plocha
424m2
Plocha pozemku
1352m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Markéta Němcová
Ing. Markéta Němcová
Zobrazit
kontakt
BYTY Západ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi BYTY Západ, s.r.o., Náměstí Republiky 205/31 Plzeň, IČO: 01660055.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.