Sousedé
(1/22)
DSC_3457
2 500 000 Kč
ID nemovitosti:xIHD7494
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:180 m2
Plocha pozemku:757 m2
Datum aktualizace:19. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím RD (80m2), ve velice dobrém stavu po částečné rekonstrukci. Na pozemku se nachází stodola (136m2), špejchar (55m2), vlastní studna. Dům prošel částečnou rekonstrukcí (nová elektřina, omítky, rozvody vody a topení, plastová okna, připravená přípojka na kanalizaci a vodovod, koupelna s WC). Po dohodě je možné dům dokončit na klíč. V obci se nachází zdravotní středisko s lékařskými praxemi pro dospělé, děti a dorost, gynekologii a dále psychiatrickou poradnu, přírodní areál „Stará cihelna" vybavený pro pořádání kulturních a společenských akcí (např. koncertů, tanečních zábav, setkání rodáků a podobně), dále Kulturní dům v části obce Zíchov a obecní knihovnu. V městysi je dále několik hostinců. V roce 2010 bylo dokončeno nové kulturní a administrativní zařízení, tj. společenský sál, spolková místnost, knihovna a prostory Úřadu městyse Koloveč včetně technického zázemí. Městys Koloveč poskytuje svým občanům veškerou občanskou vybavenost včetně potřebných služeb, pracovních příležitostí a možnosti provozování různých zájmových, volnočasových a společenských aktivit. V městysi se nachází základní a mateřská škola, zdravotní středisko, pošta, čerpací stanice, několik sportovních areálů, moderní radnice s restaurací, knihovnou a novým společenským sálem, přírodní koupaliště atd. Městečko si zakládá na udržovaných veřejných prostranstvích plných zeleně a květin a na zachovalé okolní krajině a přírodě vhodné k vycházkám, turistice i sportu. V ceně domu je střešní krytina a veškerá dlažba. Případnou hypotéku zdarma zajistíme.

Základní údaje

ID nemovitosti
xIHD7494
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
180m2
Plocha pozemku
757m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Iveta Hötzelová
Iveta Hötzelová
Zobrazit
kontakt
BYTY Západ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé