Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
6 590 000 Kč
ID nemovitosti:2926-P
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:2.000 m2
Užitná plocha:250 m2
Plocha pozemku:2.000 m2
Počet místností:4
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. prosince 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej rodinného domu se zahradním domkem a prostorným pozemkem v obci Kamenný Újezd u Českých Budějovic. Zastavěná plocha domu činí 185 m2 s užitnou plochou domu okolo 250 m2 a celkovou plochou pozemku 2.000 m2. Nemovitost je orientována na jihozápadní stranu. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk. Přízemí domu tvoří, vstupní hala, koupelna s vanou, samostatné WC, 2x dětský pokoj, ložnice, velmi prostorná kuchyně s obývacím pokojem s přímím vstupem na krytou terasu domu a zahradu. V centrální předsíni, se nachází schody vedoucí do podkroví domu, které je dispozičně řešen také jako 4+kk, v rozestavěném stavu. Vytápění domu zajišťuje kondenzační kotel Buderus, ohřev vody boilerem, který je připraven na možnost připojení solární technikou. Dům je plně zabezpečen zabezpečovacím zařízením. Kanalizace – obecní, voda obecní, topení – plyn, elektrika 230/380 V. Součástí domu je zahrada o výměře 1.815 m2 s prostorným zahradním domkem. Nabízený dům se nachází v okrajové části obce s již danou okolní zástavbou. Velmi dobrá dostupnost do centra města Českých Budějovic, cca 9 km, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme osobní prohlídku.

Technický popis: vybavení:

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
2926-P
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
2000m2
Obytná plocha
250m2
Užitná plocha
250m2
Plocha pozemku
2000m2
Místností
4
Poloha domu
4
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Michal Pavel
Michal Pavel
Zobrazit
kontakt
RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde