Sousedé
(1/25)
Dolní Pěna 19
13 400 000 Kč
ID nemovitosti:376673
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:900 m2
Plocha pozemku:5.925 m2
Datum aktualizace:22. března 2024
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie325 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi nemovitost s variabilní možností využití, situovanou v obci Dolní Pěna, v lokalitě Jindřichohradecka, plynule navazující na Třeboňskou pánev a dále přechází v oblast České Kanady.

Nabízená nemovitost se nachází v malé obci 4km u J. Hradce. Tvoří uzavřený celek se zahradou okolo celého objektu. Rozsáhlý pozemek za objektem lze využít jako stavební parcelu, sítě jsou u hranice pozemku.
Nemovitost prošla průběžnou rekonstrukcí do r. 2016, je napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Rozvody byly prováděny v letech 2000-2015 tak, jak probíhala rekonstrukce. K obytné části patří i velká stodola s novým krovem, kde je možná výstavba pokojů nebo lze stodolu využít k jinému řemeslnému podnikání.
Uzavřený dvůr je upravený jako zahrada s možností posezení. V rámci provozu původní restaurace zde bylo posezení až pro 45 hostů.

V přízemí nemovitosti se nacházejí obytné prostory o velikosti 2+kk a 3+kk, velká společenská místnost s pecí na dřevo, která se používala k
pečení pizzy, hygienická zázemí a nerezová kuchyně . Společenská místnost dříve sloužila jako restaurace s kapacitou 35 míst a je možné
ji za tímto účelem obnovit a zprovoznit. Dále jsou v přízemí místnosti pro technické zázemí jako prádelna, kde je umístěn i plynový kondenzační kotel, jedna větší místnost (sklad) a vstup do podkroví. Z místností v přízemí je možný vstup do zahrady v uzavřeném dvoře prosklenými dveřmi. V podkroví se nacházejí čtyři pokoje s vlastním příslušenstvím s kapacitou 11 lůžek a technická místnost. Vstup do podkroví je možný také ze zadní zahrady a z přízemí objektu. Další prostory v podkroví čekají na případnou vestavbu, sítě jsou k nim
již přivedeny.

Nemovitost se nachází na atraktivním místě pro podnikání i pro rodinné bydlení. Díky stavebnímu pozemku je i výhodnou investicí do budoucna.

V případě zájmu o další informace mne prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
376673
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
900m2
Plocha pozemku
5925m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Pavel Kantor
Pavel Kantor
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

© 2024 Sousedé