Sousedé
(1/23)
2 550 000 Kč
ID nemovitosti:358265
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:239 m2
Datum vložení:2. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu se zahradou v obci Žár u Čkyně o celkové výměře 382m². Zastavěná plocha a nádvoří 239 m2. Chalupa dispozičně nabízí dva pokoje, kuchyň, koupelnu s vanou umístěn ještě i brutar, samostatné WC s oknem, vstupní zádveří a chodbu ve které je umístěn kotel na tuhá paliva i elektrokotel a schodiště do půdního prostoru, kde se případně nabízí rozšíření obytné části. Chalupa se nachází na Šumavě v malebném údolí Mlýny u řeky Spůlky. Zděný dřevník o celkové ploše cca 80m², který se nachází v části za domem, může být využit jako sklad, či dle potřeb bydlících. Ostatní plochu pozemku tvoří členitá zahrada, na které stojí krásný původní loch (sklep), který lze využít jako vinný sklípek nebo pro uskladnění potravin. Nemovitost je napojena na elektřinu. Kanalizace je svedena do jímky. Nově je vyhotoven 25 m vrt na vodu. Na nemovitost navazuje parkovací stání o ploše 14m². V současné době se objekt vytápí elektrokotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Nemovitost lze využít na trvalé bydlení či k rekreaci. V blízkém okolí jsou možnosti lyžování, turistické stezky a cyklostezky. Dojezdová vzdálenost Vacov 4 km, Čkyně 6 km, Strakonice 27 km a Praha 138 km. Zajistíme vhodné financování. Pro více informací volejte a domluvte si prohlídku této nemovitosti. Určitě vás okouzlí prostředím, ve kterém je umístěna.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
358265
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
150m2
Plocha pozemku
239m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Nikola Bartůšková
Nikola Bartůšková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé