Sousedé
(1/25)
15 490 000 Kč
ID nemovitosti:349028
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:363 m2
Plocha pozemku:1.624 m2
Datum aktualizace:19. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji vícegenerační dům či zemědělskou usedlost, která se nachází v malé jihočeské obci Paračov vzdálené od Volyně 10 km, Strakonic 16 km, Kvildy 48 km a Prahy 125 km. Usedlost ležící v podhůří Šumavy v zachovalé krajině s cyklotrasami i turistickými cestami.
Usedlost prošla rozsáhlou rekonstrukcí a jsou zde vybudovány 4 samostatné bytové jednotky o různých dispozicích – 2 bytové jednotky o dispozici 1+1 ( cca 45 - 55 m2 ), jedna bytová jednotka o dispozici 3+kk ( cca 140 m2 ) a jedna 2+kk ( cca 80 m2 ). Každá bytová jednotka má podružné měření spotřeby elektrické energie, technické zajištění, sociální zařízení ve kterém je sprchový kout a v bytové jednotce 3+kk i vana. Kuchyňské linky jsou ve dvou největších bytových jednotkách. Bytová jednotka 2+kk má přibližnou výměru okolo 80 m2 a je plně využívána k bydlení. Velký dominující prostor, kde je umístěná kuchyň s jídelním koutem a propojená s obývacím pokojem, ve kterém jsou umístěna krbová kamna pro navození příjemné atmosféry v dnešním uspěchaném světě. Jinak je bytová jednotka vytápěna podlahovým topením s kombinací radiátorů. Objekt má společnou technickou místnost, kde jsou umístěny veškeré měřiče a bojlery a další technické vybavení. V celé usedlosti je rozvedeno internetové připojení. Částečně podsklepeno. Nad obytnými prostory se nachází velký půdní prostor, který je možno do budoucna také využít k rozšíření. Již vyvedené elektrické připojení.
Rekonstrukcí prošlo kompletní vedení – elektro, voda, odpad, topení, podlahy, obklady, vnitřní i venkovní omítky…. Součástí objektu jsou dvě velká oddělená nádvoří, na jednom se nachází prostorné terasy (k využití a umístění odpočinkové části či jako taneční parket), grilovací kout s ohništěm, relaxační zóna a skalky. Z prvního nádvoří projdete průjezdnou stodolou na zahradu, na kterou je možný druhý vjezd i z hlavní komunikace. Za touto zahradou je druhá stodola o výměře 200m2. Usedlost je možné použít pro účely soukromého bydlení či vícegeneračního bydlení, ale také komerčně pro pronajímání jednotlivých apartmánů (bytových jednotek), až po pořádání svateb či firemních setkávání.
Krásná netradiční nemovitost s mnoha využitím a uzavřeným dvorem, nabízí dostatek soukromí a klidu nedaleko veškeré občanské vybavenosti.
Celková výměra pozemku je 1624m2, obytná plocha má výměru 363m2, plocha stodol a technických místností je 408m2. Vytápění tepelným čerpadlem – v některých jednotkách podlahové topení, kombinace s radiátory, k tomu možnost do každé bytové jednotky umístit krbová kamna. Zdroj vody je z vlastní studny ( k dispozici rozbor vody).
Pro více informací o této netradiční nemovitosti si domluvte prohlídku. Rádi vám bezplatně pomůžeme i s profinancováním této nemovitosti.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
349028
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
363m2
Plocha pozemku
1624m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Nikola Bartůšková
Nikola Bartůšková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Dynamic

© 2023 Sousedé