Sousedé
(1/25)
2 980 000 Kč
ID nemovitosti:264822
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:1.192 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:10. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Samostatně stojící objekt rodinného domu s kompletním provozním příslušenstvím, samostatnou garáží a navazující zahradou o celkové výměře pozemků 1192 m2 v klidné okrajové části obce. Přízemní, podsklepený objekt vesnického domu o dispozici obytných prostor 4+1 (2+1 přízemí, 2+0 podkroví) s kompletním provozním příslušenstvím a vybavením. Objekt rodinného domu byl kompletně zrekonstruován, přistavěn a adaptován do současného stavu v letech 1962-64 z původního objektu RD z roku 1931 a následně užíván k přechodnému sezónnímu rodinnému bydlení, řádně udržován a spravován, nyní provozně vybaven, zařízen, připraven k okamžitému předání a provedení modernizace a rekonstrukce objektu dle představ nového vlastníka. ENB třída: G-průkaz nezpracován. Na objekt RD navazují vlastní oplocené pozemky s vedlejší stavbou garáže, dřevěnou kolnou, studnou, zpevněnými venkovními úpravami, travním porostem, ovocnými a okrasnými dřevinami s klidovou a manipulační plochou a parkovacím zázemím, tvořící jeden uzavřený celek. Nemovitosti jsou situovány v mírně svažitém terénu s orientací pozemků na východ, navazují po celé šíři na příjezdovou zpevněnou komunikaci s 2x vlastním vjezdem a vstupem s okolní zástavbou vesnických rodinných domů. Nabízené nemovitosti jsou vhodné a využitelné k trvalému rodinnému bydlení v okrajové části obce v přírodní lokalitě na klidném místě v příhraniční obci s kompletní dostupností základních služeb a infrastruktury, cca 10 km od okresního města Domažlice s kompletní občanskou vybaveností, 2 km od silničního hraničního přechodu (CZ/SRN) Folmava. Předností nabízených nemovitostí je velikost a dispozice rodinného domu, dostupnost objektu, celková rozloha pozemků, napojení na stávající inženýrské sítě, lokace nemovitostí v přírodní, klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností v blízkosti st. hranice CZ/SRN a dostupnost základních služeb a infrastruktury přímo v obci Česká Kubice. Dispozice: sklep - schodiště, chodba, 4x skladovací prostor, přízemí - vstup, veranda, chodba, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC, komora, spíž, schodiště, podkroví - schodiště, chodba, 2x ložnice, 3x skladovací půdní prostor. Vytápění: centrální palivové, lokální palivové + lokální elektrické. Přístup z veřejné zpevněné komunikace (vstup+2x vjezd), elektřina (220/380 V), napojeno na veřejný vodovod + vlastní zdroj vody (kopaná studna), odkanalizováno do veřejné splaškové kanalizace, napojeno na telekomunikační rozvody. Zastavěná plocha RD: 120 m2, zastavěná plocha celkem: cca 151 m2, plocha pozemků celkem: 1192 m2.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
ID nemovitosti
264822
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
120m2
Užitná plocha
150m2
Plocha sklepa
90m2
Plocha pozemku
1192m2
Plocha balkonu
10m2
Místností
5
Počet míst na parkovišti
5
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kroc Michal
Kroc Michal
Zobrazit
kontakt
1. Chodská realitní v.o.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé