Sousedé
(1/25)
4 480 000 Kč
ID nemovitosti:263522
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:202 m2
Plocha pozemku:809 m2
Počet místností:4
Datum aktualizace:24. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Samostatně stojící objekt rodinného domu s kompletním příslušenstvím, vedlejší stavbou zděné kolny a zahradou o celkové výměře 809 m2. Jedná se o přízemní podsklepený RD o dispozici 3+1 s kompletním provozním příslušenstvím a vybavením. Rodinný dům z roku 1974 byl v průběhu let 2004-2015 částečně rekonstruován, modernizován a adaptován do současného stavu (provedena modernizace vnitřních prostor, částečná výměna instalací a rozvodů, zateplení stropní části objektu, výměna střešní krytiny, instalace el. akumulačního vytápění, provedena vyměna oken za plastová s izolačními skly, zbudována nová koupelna s WC…). Objekt RD byl doposud užíván k trvalému, rodinnému bydlení, řádně udržován a spravován, kompletně provozně vybaven, částečně zařízen, nyní připraven k okamžitému předání a užívání ihned po převodu nemovitosti. ENB třída: G-průkaz nezpracován. Na objekt RD navazuje vlastní pozemek - udržovaná oplocená zahrada s vedlejší stavbou (kolna, sklad), skleníkem, travním porostem, vzrostlými ovocnými a okrasnými dřevinami a záhony. Plochu zahrady tvoří klidové zázemí, venkovní prostranství se zpevněnými venkovními úpravami a manipulační parkovací plochou, venkovní příslušenství rodinného domu a provozní hospodářské zázemí. Nemovitosti jsou situovány v rovinatém terénu s hlavní orientací rodinného domu na jihovýchod a orientací klidové části pozemku na jihozápad. Pozemek navazuje po celé šíři na příjezdovou zpevněnou komunikaci s chodníkem s vlastním vjezdem a 2x vstupem s okolní zástavbou rodinných domů. Nemovitosti jsou vhodné a využitelné k trvalému rodinnému bydlení v klidné okrajové části malého města Horšovský Týn s dostupností kompletních služeb, vybavenosti a dobrou dopravní dostupností, cca 10 km od okresního města Domažlice s kompletní infrastrukturou. Předností nabízených nemovitostí je technický stav a velikost RD, dispozice vnitřních prostor, kompletní provozní vybavenost objektu, napojení na kompletní inženýrské sítě, možnost okamžitého užívání ihned po převodu nemovitostí, rozloha zahrady a lokace nemovitostí v okrajové části malého historického města s kompletní vybaveností a dostupností služeb. Dispozice: zvýšené přízemí - schodiště, vstup, veranda, chodba s šatnou, obytná místnost, kuchyně s jídelnou a komorou, ložnice, dětský pokoj, koupelna s WC (sprchový kout, umyvadlo, toaleta), snížené přízemí - schodiště, chodba, 3x provozní prostor (2x sklad, prádelna), garáž, technické zázemí. Přístup z veřejné zpevněné komunikace a chodníku (2x vstup, 1x vjezd), elektřina (220/380 V), napojeno na veřejný vodovod + vlastní zdroj užitkové vody (studna), odkanalizováno do veřejné splaškové kanalizace, napojeno na telekomunikační rozvody. Vytápění: lokální elektrické (el. akumulační topné kameny + el. přímotopné). Zastavěná plocha RD: 119 m2. Užitná plocha RD: cca 190 m2. Plocha pozemků celkem: 809 m2.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
263522
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
119m2
Užitná plocha
202m2
Plocha sklepa
95m2
Plocha pozemku
809m2
Místností
4
Počet míst na parkovišti
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kroc Michal
Kroc Michal
Zobrazit
kontakt
1. Chodská realitní v.o.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé