Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
2 180 000 Kč
ID nemovitosti:220918
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:185 m2
Plocha pozemku:1.168 m2
Počet místností:7
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Samostatně stojící objekt RD s garáží, vedlejšími přístavbami, navazujícími pozemky - zahradou a dvorem se zpevněnými venkovními úpravami o celkové výměře 1.168 m2, v klidné zastavěné části obce. Jedná se o přízemní, podsklepený rodinný dům 6+1 (5+2) se stávajícím prostorem k bydlení o velikosti 3+1 (3x místnost + kuchyně s jídelnou) v přízemí a 2+1 (2x místnost + kuchyně) v podkroví objektu, se soc. příslušenstvím (2x koupelna s WC) a provozním vybavením. U domu je situován samostatný objekt garáže se skladem a dílnou, na který stavebně navazují drobné přístavby (sklad, kolna, chlívek), nyní využívané jako skladovací provozní příslušenství a technické zázemí k objektu. Dům, jehož původní stáří je 57 let byl v roce 1972 kompletně přestavěn, modernizován a adaptován k dvougeneračnímu bydlení s využitím podkrovní části objektu. Následně v r. 2014-15 byla provedena výměna topného zařízení k centrálnímu vytápění a částečná výměna oken. Nyní je objekt v původním technickém stavu po provedení přestavby, kompletně vybaven provozním zařízením, ihned obyvatelný, připraven k trvalému bydlení či zahájení renovace a modernizace objektu. En. třída: PENB - G. Navazující oplocené pozemky sestávají z volného užitkového prostranství, zpevněné manipulační plochy s vjezdem a vstupem na pozemek, provozního prostranství se studnou a navazující zahrady se skleníkem, kolnou a venkovními úpravami, sloužící jako klidová zóna s travním porostem, ovocnými a okrasnými dřevinami k rekreačním účelům či hospodaření. Nabízené nemovitosti jsou jako celek vhodné a využitelné k trvalému bydlení v klidné části historické chodské obce Stráž u Domažlic, v lokalitě s dobrou dopravní dostupností a dosahem kompletních služeb a infrastruktury v cca 3 km vzdáleném okresním městě Domažlice. Předností nabízených nemovitostí je lokace v klidné vesnické zástavbě, technický stav, dispozice a velikost objektu RD, velikost navazujících pozemků a možnost okamžitého užívání objektu či adaptace objektu dle představ nového vlastníka. sklep: 2x vstup (int./ext.), chodba, 5x skladovací a provozní prostory vč. kotelny a uhelny. přízemí: vstup, veranda, chodba, kuchyně s jídelnou, obývací místnost, 2x ložnice, koupelna (vana, umyvadlo), WC, spíž. Podkroví: schodiště, chodba, kuchyně, obývací místnost, ložnice, koupelna s WC, 2x půdní prostor, balkón. Přístup z veřejné zpevněné komunikace (vstup + vjezd), elektřina (220/380 V), napojeno na veřejný vodovod + vlastní zdroj užitkové vody (vlastní studna), odkanalizováno přes septik do povrchové kanalizace, napojeno na telekom. rozvody. Vytápění: centrální na tuhá paliva + centrální elektrické + lokální na tuhá paliva.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
ID nemovitosti
220918
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
185m2
Plocha pozemku
1168m2
Místností
7
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kroc Michal
Kroc Michal
Zobrazit
kontakt
1. Chodská realitní v.o.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde