Sousedé
(1/25)
dji-0845-hdr-kopie.1680598421.jpg
4 499 000 Kč
ID nemovitosti:N99378
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:280 m2
Plocha pozemku:157 m2
Datum aktualizace:22. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Potřebujete načerpat sílu a na chvilku se zastavit?
Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme dům, chalupu v nejstarším jihočeském městě - Netolice. Město leží v severovýchodní části okresu Prachatice asi 25 km od Českých Budějovic. Historické jádro města je městskou památkovou zónou a nedaleko centra naleznete i námi nabízenou nemovitost.
V současné době je dům využíván investičně ke krátkodobému pronájmu od jara do podzimu. Jedná se o dům po kompletní rekonstrukci , která probíhala od roku 2018, až do současné doby, kdy byla i kompletně vyměněna střešní krytina. Celková užitná plocha je 280m2, kdy 157m2 je zastavěná plocha a nádvoří. Nemovitost nemá zahradu, ale k dispozici je atrium. Dům disponuje dvěma samostatnými byty/apartmány. Každý z bytů má vlastní vchod, ale zároveň se dají propojit. Menší byt/apartmán se skládá z chodby, koupelny s toaletou, kuchyňského koutu s kachlovými kamny a samostatné ložnice. Větší byt / apartmán se skládá z atria, chodby, koupelny, samostatného WC, kuchyňského koutu s jídelnou, obývacího pokoje s krbovými kamny, chodby, pokoje, ložnice. Tento byt se rozkládá do dvou pater. Je zde i půdní prostor, kde lze vybudovat další pokoj. Dům je napojen na vodovodní řád, vytápění je zde řešeno elektrokotlem ( možnost vytápění pomocí krbových kamen s možností výměníku), dále zde naleznete septik, který se vyváží cca 1x ročně.
Doporučujeme prohlídku této zajímavé nemovitosti v krásném prostředí a v blízkosti lesů, přírodních a kulturních památek nedaleko Českých Budějovic. Ideální místo pro vaše chvíle odpočinku. Financování pomůžeme zajistit hypotékou. Je zde možnost výměny domu za byt s případným doplatkem. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N99378.

Základní údaje

ID nemovitosti
N99378
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
280m2
Plocha pozemku
157m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Miroslava Bauerová
Mgr. Miroslava Bauerová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé