Sousedé
(1/21)
img-20230423-093025.1684864136.jpg
Cena na dotaz
ID nemovitosti:N98980
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:170 m2
Podlahová plocha:170 m2
Plocha pozemku:709 m2
Datum aktualizace:5. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

SNÍŽENÍ CENY!!
Hledáte prostornější rodinný dům v příjemné lokalitě? Pak bych Vám jeden takový rád exkluzivně nabídl.
Jedná se o řadový, rohový dům, ze smíšeného zdiva (převažuje pálená cihla), který se nachází v centru obci Zdounky, vzdálené cca 10km od okresního města Kroměříže. Tato prostorná nemovitost o dispozici 2x 2+1, je určena k celkové rekonstrukci. Dům není aktuálně, bez určitých úprav, obyvatelný (chybí zdroj teplé vody a sociální zařízení). Budoucí stavební úpravy umožňují opravdu prostorné, i vícegenerační, bydlení nebo spojení bydlení s podnikáním.
K tomu mohou být využity i vedlejší stavby, které dříve sloužily jako skladovací prostory a dílna. Na ně navazuje další skladový prostor se vstupem do sklepa.
Dům disponuje velkými půdními prostory, které je rovněž možné přebudovat na bydlení. Nabízí se tak i případná investiční možnost na úpravu domu s více bytovými jednotkami.
V současné době je nemovitost napojena na elektřinu (230/380V), obecní vodovod a plyn. Odpady jsou svedeny do jímky, ale je možné připojení na obecní kanalizaci, která je před domem. Vytápění domu je řešeno plynovými wafkami a kamny na tuhá paliva.
Na prostorný dvorek navazuje zahrada o výměře cca 240 m2, kde se nachází ovocné stromy.
V domě a na zahradě momentálně probíhají vyklízecí a úklidové práce tak, aby byl na předání zcela prázdný a připravený na řemeslníky.
Obec Zdounky disponuje kompletní infrastrukturou. Nachází se zde obecní úřad, škola, školka, lékař, supermarket, stavebniny a řada dalších firem či živnostníků.
Dostupnost z obce je velmi dobrá do Kroměříže za cca 10 minut, nebo k dálnici D1 za cca 20 minut autem. Zastávka autobusu je 50m od domu, zastávka vlaku cca 5 minut chůze.
Budu se těšit na společnou prohlídku této zajímavé nemovitosti.

Původní cena 2,390.000,-Kč. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98980.

Základní údaje

ID nemovitosti
N98980
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
170m2
Plocha sklepa
10m2
Plocha pozemku
709m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Roman Krejbich
Roman Krejbich
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé