Sousedé
(1/25)
dji-0256.1670356423.jpg
5 700 000 Kč
ID nemovitosti:N97890
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:160 m2
Plocha pozemku:1.152 m2
Datum aktualizace:31. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout prodej rodinného domu se zastavěnou plochou 576 m2 o dvou bytových jednotkách s vlastními vchody 2+1 a 4+KK. Dům nabízí prostornou zahradu o celkové rozloze 576 m2, který se nachází v ulici Tržní ve městě Netolice. Jedná se o dvoupodlažní dům s průjezdem do zahrady a k bytu o dispozici 2+1. K domu náleží udržovaná zahrada a výhled z terasy bytové jednotky 4+KK do krajiny. Byt 2+1 je ihned obyvatelný a vytápěný kombinovaným kotlem, voda je nahřívána bojlerem a celý dům je napojený na kanalizaci a vodovodní řád. Nabízí možnost zvětšení dispozice z 2+1 o podkrovní část.

Bytová jednotka 4+KK po kompletní rekonstrukci, kdy máte možnost si doladit interiér, zvolit design podlah a kuchyňské linky podle svých představ. V přízemí se nachází chodba se zádvěřím, příprava na kuchyň, koupelna s WC, vstup do sklepa. V první patře naleznete obývací pokoj se vstupem na terasu, ložnici, dětský pokoj se šatnou. Ve sklepě je příprava na kotel, rozvedená nová elektřina a voda. Nemovitost nabízí i skvělý potencionál pro dvě rodiny a nebo investičně k pronájmu. celý dům je podsklepen.

Město Netolice žije tradicemi a nabízí pro své občany – volnočasové aktivity, plesy, poutě, zájmové kroužky. Dům je umístěn v blízkosti centra města Netolice s bohatou občanskou vybaveností, např. mateřská škola, základní škola, lékař, obchody, restaurace, kavárna, cukrárna. Okolí nabízí široké možnosti k využití volného času jako např. koupaliště Podroužek, zámek Kratochvíle v docházkové vzdálenosti, hrad Helfenburk u Bavorova, rozhledna Libín u Prachatic. Dobrá dostupnost do okolních větších měst: České Budějovice – 30 minut, Prachatice 20 minut. Na koupi této nemovitosti Vám zajistíme výhodné financování. Pokud Vás tato nemovitost zaujala, ozvěte se mi a ráda Vám tento dům ukáži.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97890.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97890
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
160m2
Plocha pozemku
1152m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Michaela Waloszková
Michaela Waloszková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé