Sousedé
(1/16)
dji-0268.1669813863.jpg
3 999 000 Kč
ID nemovitosti:N97797
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:404 m2
Plocha pozemku:3.011 m2
Datum aktualizace:19. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V krásné krajině nedaleko Prachatic cca 13 km, v jižních Čechách, se nachází obec Řepešín, kde vám nabízíme na prodej chalupu k rekreaci či bydlení.

Dům (404 m2) je nyní v rekonstrukci, současný majitel provedl nejtěžší stavební práce při rekonstrukci chalupy: vykopal podlahy a odvezl materiál na skládku, vyměnil původní okna za plastová. Protože nejsou podlahy ještě vybetonované, může si nový majitel dispozici domu přizpůsobit a napojit odbočky pro odpady. V dnešní energeticky náročné době si můžete při rekonstrukci zvolit zdroj tepla a teplé vody dle vlastních možností.

Chalupa nabízí možnosti trvalého bydlení, k rekreaci nebo k pronajímání více rodin. Velkou výhodou jsou dvě čísla popisné na jednom pozemku. Svým prostorem se nabízí vybudovat dům pro bydlení a také apartmány či penzion. Pokud byste využili i podkroví, budete mít další pokoje. Zdroj vody je z obecního vodovodu, napojeno na kanalizaci a elektrickou síť. Stodola také umožňuje další využití – chov zvířat, komerční účely či obytná stodola.

Dvůr je na jihovýchodní stranu, kde je místo pro terasu na posezení u kávy. U této chalupy je velký pozemek ( 2607 m2 ) se sklepem na západní straně. Na pozemek jsou hned 3 příjezdové cesty. Příjezdová cesta k domu je asfaltová, parkování u domu.

Objekt je určený pro ty z Vás, kteří se nebojíte rekonstrukce a hledáte místo pro klidné bydlení, podnikání, chov zvířat či komerční účely.

V případě zájmu zajistíme výhodné financování našimi finančními specialisty. Ráda Vás touto nemovitostí provedu a zodpovím veškeré dotazy, neváhejte mne kontaktovat.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97797.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97797
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
404m2
Plocha pozemku
3011m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Eliška Tůmová
Eliška Tůmová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé