Sousedé
(1/9)
05-rd-low.1646996308.jpg
7 990 000 Kč
ID nemovitosti:N93649
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:176 m2
Plocha pozemku:1.240 m2
Datum aktualizace:21. září 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

V rámci projektu Zelené duby nabízím prodej rodinného domu s vlastním pozemkem o výměře 1240 m2. Samostatný rodinný dům 5kk o obytné ploše 176 m2 ve dvou nadzemních podlaží je navržen pro klidné rodinné bydlení na venkově s rychlou dostupností do okresních měst jihočeského kraje. Prvky selského baroka byl rodinný dům i celý projekt inspirován a nádech venkova je vidět na každém kroku. Vnitřní prostory domu jsou ovšem plně moderní a splňují podmínky i pro náročné klienty. Podlahové vytápění s regulací v každém pokoji, trojsklenná plastová okna s vnějším dřevěným dekorem, rekuperace, 2 koupelny, prostorný obývací pokoj s kuchyní (45m2), komín pro případný krb, například možnost dobudování elektřiny pro elektromobil, instalováno tepelné čerpadlo. Rodinný dům je postaven z vápenopískové cihly, zdroj vytápění je teplovodní podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Rodinný dům je napojen na obecní vodovod, odpad sveden do 3komorového septiku s pískovým filtrem a přepadem do vsaku. Na pozemku bude umístěna 4m3 akumulační nádrž. Doménou celé stavby bude zelená střecha z mrazuvzdorných trvalých a bezúdržbových rostlin. Tento jedinečný způsob střechy dává uživatelům příjemný soulad s přírodou a zelení. Celý koncept domu přináší i v letních měsících příjemné klima a šetří spotřebovanou energii, zadržuje vodu a oku lahodí pohled na stále zelené rostliny. V kombinací s tepelným čerpadlem, rekuperací a navíc možností přitopit krbem staví dům do pozice nízkonákladového.

Příjezd do domu je řešen z obecní komunikace a čelní zeď s vraty je již v ceně, pozemek bude připraven k výsadbě zeleně a osazení finální zámkovou dlažbou. Dobudovat je možno garáž či dvojgaráž. Stavební regulativ nabízí možnost na pozemku dostavit i doplňkovou druhou stavbu.

Více informací o projektu na stránkách domycichtice.cz

Projekt Zelené duby je inspirován vzrostlou alejí dubů v bezprostřední blízkosti rodinných domů. Projekt o pouhých 8mi rodinných domech přichází s opačným trendem současné developerské tvorby a nabízí samostatné domy s velkými zahradami, je koncipován do tvaru kapky a kombinuje staročeské bydlení s prvky jihočeského venkova a moderního domu. Jednoznačným kritériem bylo zachování rázu malé vesničky prakticky ve středu nejkrásnějšího českého kraje.

Nechte se obklopit zelení a přátelskou atmosférou.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93649.

Základní údaje

ID nemovitosti
N93649
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
176m2
Plocha pozemku
1240m2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Kubeš
Jan Kubeš
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé