Sousedé
(1/8)
img-0116.1637312945.jpg
1 990 000 Kč
ID nemovitosti:N92241
Stav nemovitosti:Špatný
Užitná plocha:85 m2
Plocha pozemku:768 m2
Datum aktualizace:29. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím prodej řadového rodinného domu s uzavřeným dvorem a zahradou v blízkosti centra města. Dům není dlouhá léta obývaný a je v původním stavu, přesto vznikly od současných majitelů plány na kompletní rekonstrukci včetně veškeré dokumentace a povolení od příslušných úřadů, které se k celkové rekonstrukci domu musí vyjádřit. PENB je taktéž k dispozici, stejně tak dokumenty k realizaci přestavby, které majitelé vážným zájemcům ochotně přenechají. Dům je nyní dispozičně vedený jako 2+1 o podlahové ploše 85 m2, celková plocha domu i se zahradou je 768 m2. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. Dříve byl dům vytápěný kamny na tuhá paliva, v brzké době bude možné ho napojit na obecní plynovod. Dům není podsklepený, střecha je sedlová. K domu náleží ještě stodola, která celý objekt uzavírá a zajišťuje tak majitelům absolutní soukromí. Přestože je dům téměř u centra města, zahrada za domem je v klidné části a umožňuje relax i aktivní odpočinek. Doporučuji osobní prohlídku. Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92241.

Základní údaje

ID nemovitosti
N92241
Stav objektu
Špatný
Užitná plocha
85m2
Plocha pozemku
768m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Kubeš
Jan Kubeš
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé